Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a bal...

Szerintetek milyen a bal oldalon lévő leányzó alakja? Nektek tetszik?

Figyelt kérdés

[link]

Üdv mindenkinek,

egy 17 éves lány lennék, aki hasonló alakkal van megáldva (vagy inkább megátkozva, úgy érzem).

Mindig is volt rajtam egy kis súlyfelesleg, annak ellenére, hogy sportoltam és figyeltem az egészséges táplálkozásra. Tavaly ilyenkor viszont megelégeltem ezt, és utána néztem a dolgoknak, rengetek olvastam a testépítésről, a helyes, ,,csontig rágott" étkezésről s az edzésről, tehát az eféle életmódról.

Mindenegyes gramm ételem ki volt számolva, heti 6 edzés mellett, végül sikerült is ledobnom azt a bosszantó +9 kg-ot, annak ellenére hogy egyébként rettenetesen hízékony vagyok.

Ami elszomorított, az az, hogy csak a mérlegemen látható szám tetszett, a mellem lement, kilátszottak a két mellem közötti csontok, mire végre lapos lett a hasam.

Körülbelül ennek a lánynak az alakjára tudnám hasonlítani a nyári alakomat, szerintem rettenetesen aránytalan.

Teljesen elvesztettem a motivációmat ősz végére, mivel a genetikával sajnos már nem tudok mit kezdeni. Olyan alakom, mint amilyet szeretnék, úgyse lesz, hiába minden kitartás. Igazságtalan az élet.

Így, olyan október-november környékén abbahagytam az edzést, még annyira se figyeltem az étkezésemre a sikertelenség hatására, mint a fogyásom előtt, ennek persze az eredménye +10 kg zsírpárna lett rövid idő alatt.

most pedig tanácstalan vagyok.

Vajon megéri egy ilyen alakért gürcölni?

Előre is köszönöm mindenkinek a válaszát!



2016. jan. 22. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én annyiban vagyok hasonló helyzetben, hogy nyáron én is ugyanúgy számoltam a kalóriákat és mozogtam, így lement 10 kiló. De télen már nem, és vissza is jött 4. Még mindig nagyon nem vagyok megelégedve az alakommal, és csak akkor tudok rajta javítani ha mozgok. Ami az ilyen hidegekben nem nagyon lehetséges, úgyhogy majd nyáron. Az alakom nekem azért rosszabb mint a képen levő lányé. De ha neked amúgy olyan alakod van az teljesen jó. Szerintem pont az a jó alak. Nem értem miért akarsz vékonyabb lenni. Annyi elég hogy egészségesen étkezz és jó időben menj el futni. 17/l
2016. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó alakja van,nem aránytalan.
2016. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Köszönd szépen a médiának és a photoshopnak hogy olyan testet akarsz ami nem is létezik. A baloldali egy teljesen átlagos tizenéves test, sem nem vékony sem nem kövér, tökéletes (ok a melle pici, de az alkati kérdés).
2016. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%
Elég szörnyű. De nem azért, mert kövér, hisz egyáltalán nem az, sőt. Hanem, mert kicsik a mellei.
2016. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

ezzel az alakkal nincs semmi baj, te viszont egy sötét alak lehetsz(no-offense) :D, ha tényleg elhiszed, hogy az a jó ami a 2. képen van! :)


24f

2016. jan. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

hát... testképzavarod van. Valami telt alkatú nőre számítottam, ehelyett csak egy átlagos, vékonyat láttam


Ne tedd tönkre magad butaságokkal.

2016. jan. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Egyébként ironikus kissé, hogy engem vádoltok tesképzavarral, miközben a válaszok alapján ti asszociáltatok jó alak szó hallatán egyből a vékonyságra.

Nem, félreértés ne essék, nem szeretnék tovább fogyni. Pont ez volt a kérdés lényege.

A leginkább az a válaszoló tapintott rá a lényegre, aki negatív véleménnnyel volt a melle miatt. Hiszen éppen az "alkati kérdés" zavar.

Az elsődleges problémám az lenne, hogy nincsen derekam, pedig nincsen ott felesleg, csak rosszul vannak összerakva a csontjaim.

És ne mondjátok, hogy photoshop nélkül nincsen homokóra alak.

Nem tudom, lehet inkább újra kezdek mindent. Legalább a lelkiismeretem nem bánt majd, ha én mindent megtettem :)

2016. jan. 23. 11:52
 8/13 Scav ***** válasza:
Teljesen jó a bal oldali. Átlagosan vékony. Csinos.
2016. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A homokóra alkat a közhiedelemmel ellentétben legtöbbször pont a "töltöttgalamb" típus, a teltkarcsú. Nagyon ritka az hogy ez a nagyon vékony derék miatt jön össze, sokkal inkább a széles mell/csípő miatt. Ha google-ba beírod hogy hourglass figure, 90%-ban teltkarcsú nők képeit dobja ki. A szépnek mondott hírességek döntő többsége sem homokóra, van köztük mindenféle alkat, egyenes, nyalóka, körte, fordított háromszög. Öltözködéssel nagyon jól lehet alakítani a látszaton.
2016. jan. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó alakja van,a kis melleivel együtt.
2016. jan. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!