Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves korig nő a női mell?

Hány éves korig nő a női mell?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, félek hogy ekkora marad.

Nem túl nagyok a melleim, és szeretném ha még nőne, de nemtudom h hányéves korig növekedik. Kicsit meg vagyok ilyedve, féltékenyen nézem azokat akiknek nagy van. Van még rá esély h nőjön?


2008. szept. 17. 20:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
szakemberek azt állítják, hogy 23 évesig nőnek a nők, körülbelül, szóval még nő persze a melled
2008. szept. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Ezen kívül a terhesség alatt is, és ha elhízol, oda is megy.
2008. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Lehet hogy ekkora marad, de lehet hogy nőni fog még, nem lehet előre megmondani. Talán túl vékony vagy, és ha híznál menne oda is. Viszont ha fogysz, onnan fog először lemenni.

Egyébként semmi rossz nincs a kis mellekben, nem értem miért olyan nagy gond ez, sose volt nagy mellem, én örülök neki, legalább a pasik a szemembe néznek mikor velem beszélnek, nem pedig a melleimet bámulják.

2008. szept. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is mindig kicsi volt. Terhességem alatt 3 méretet nőtt. Szerencsére csak a mellem. Nem tudom így marad-e vagy egy idő után azért megint kisebb lesz, de hidd el: utólag azt mondom jobb volt laposan. Pl hiába jó rád az S-es póló, nem jön rád mellben semmi. Sokszor úgy érzem, pl sportnál, táncnál csak útban vannak stb.

Ha kicsi még mindig csalhatsz: szivacsos merevítős vagy push up-os melltartó. Kicsi félhold alakú mellemelő betét. Észrevehetetlenek és nagyon jól tartják a cicit. A többit meg az idő megoldja :-)

2008. szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon remélem nem nő 23 éves korig mert én meg kissebbet szeretnék!!20 éves vagyok és zavar nagyon...ahogy egyik válaszadó mondta csak utban vannak!!!Szóval ne aggódj nincs azzal semmi baj h ha kicsik...és csalni tudsz vele sokat,h nagyobbnak tűnjön!!
2008. szept. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem sem gond,ha kicsit kisebbek, hidd el "praktikusabbak". Nekem is néha útban vannak és nem kényelmes mindig mindenféle melltartó és akár milyet sem vehetek :S
2008. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Sztem egy nőnek egész életébe nő és kisebbedik, formálódik a melle. Pl hízásnál nőhet, fogyásnál csökkenhet, persze ezek nem szabályszerűek, függ alkattól is, terhességnél is nő, és maradhat utána nagy(nem feltétlenül lógós).

Én pl már 2éve nem híztam és nem fogytam, de érzem hogy formálódott a mellem, viszont van olyan hét hogy úgy érzem mintha össsze ment volna, van hogy keményebb lesz, van h nagyobb. 20 vok.

2008. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, így hallva ezeket, megnyugodtam. Egyedül az bánt, hogy a férfiaknak általában a nagyobb mellű nők tetszenek, már van barátom másfél éve, és néha azért szeretnék nagyobb melleket, félek hogy hiányolja rólam, és szexisebb lennék. Alkatot tekintve nem vagyok vékony se kövér, olyan átlagos, meg vagyok magammal elégedve, csak egy kis mell még nem ártana :-)
2008. szept. 18. 22:12
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Nagyobb mell = nagyobb esély a mellrákra. Nincs semmi probléma a kis mellekkel.
2008. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
76%

Nyugi, olyannak teremtett Isten, amilyennek jó vagy :) Ne akarj nagyobb melleket. Biztos azért teremtett ilyennek Isten, mert te így vagy szép ;)


Kitartás!

2009. márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!