Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép nő Jennifer...

Szerintetek szép nő Jennifer Sklias Gahan?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 19:34
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Jah,bocsi itt egy kép róla: [link]
2010. márc. 28. 19:39
 2/19 anonim ***** válasza:
szerintem igen.:D
2010. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
igen?de elmondanád,h neked mi tetszik benne.Csak azért vagyok ennyire kíváncsi,mert én iszonyatosan bele vagyok esve Dave-be,és nekem egyáltalán nem tetszik Jennifer,és nem értem,h egy ennyire gyönyörű pasi,mint Dave,h lehet vele.Tényleg nem gonoszságból de nekem mindig egy vámpír jut eszembe róla,ha meglátom őt.Többen mondták már,h helyes,de én tényleg nem értem,mármint nem irígy vagyok vagy ilyesmi,elszoktam ismerni,ha valaki szép szerintem.Pl.:az én ideáljaim nő létemre:Scarlett Johansson,Eva Longoria,Eva Mendes,Jessica Alba...de Jennifer Sklias...hát nem tudom:S de köszi,h válaszoltál:)
2010. márc. 28. 20:17
 4/19 A kérdező kommentje:
Ja egyébként arra,h mért van vele,hülyeséget írtam.Nyilván szereti őt,mert több mint 12 éve házasok.Csak,ha kívülről rájuk nézek szerintem nem illenek össze.
2010. márc. 28. 20:22
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát nem kimondott szépség. De nem is csúnya.
2010. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem szép. De a pasi se. Egymásnak valóak (:
2010. márc. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
szerintem szép. nem az a hihetetlen egyedüli szépség, hanem olyan "átlagosan szép" :D
2010. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

szerintem csúnya :O

a fószer pedig eszméletlen szexuális :DD

2010. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm,végre valaki!:D Én megőrülök Dave-ért,úgyhogy ez kifejezetten jól esett...:D
2010. márc. 29. 17:07
 10/19 anonim ***** válasza:

Azért szép, mert így képről nézve nem olyan 'cicababa' és kedves arca van:D

Nem egy született szépség de szerintem inkább szép mint csúnya.

Az első válaszoló voltam:D

2010. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!