Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szolizhatok e világos bőrrel?

Szolizhatok e világos bőrrel?

Figyelt kérdés
Nos felmentem az internetre keresgelni mert nagyon nem szeretem hogy fehér bőröm van nem nagyon fehér de elég világos..Vöröses barna hajam van szeplők az arcomon de viszonylag kis felületen szemem ilyen barnás zöldes.Szoval mindenhol azt talaltam hogy ez az egyes bortipus mindig leég nem ajánlott a szolizás viszont nyáron meg viszonylag szépen barnulok es nem szoktam leégni sem hámlani max az orromon de ennyi.Szerintetek ettől függetlenül megpróbálhatom?

2016. febr. 10. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg. Csak kevés perccel kezdj. :)
2016. febr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp, az ilyen bőr tuti le fog égni 3 perc alatt is + tele leszel miatta plusz szeplőkkel majd mindenfelé. Inkább örülj a fehér bőrnek, az a legszebb.
2016. febr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!