Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyomtattatok már Müllerben,...

Nyomtattatok már Müllerben, Dm-ben fényképet? Ha igen az hogy működik? Helyben kész van? Milyen árban mozog? Esetleg valami tapasztalat?

Figyelt kérdés
Elnézést az értetlenkedésért csak távol lakom Budapesttől, és erre felé semmi ilyesmi üzlet nem megtalálható, és sürgősen kéne a fénykép:)
2016. febr. 10. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Kész van, ott helyben kinyomtatja, árát nem tudom, régen voltam, de a honlapon le van írva. Tapasztalat annyi, hogy nekem túl sötéten nyomtatott, de lehet a gépben állítani. Úgy érdemes, hogy csinálsz egy próbanyomtatást és állítgatsz rajta, ha nem megfelelő.
2016. febr. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A weboldalon nézd meg hogy melyik üzletben lehet azonnal nyomtatni. Ha jól tudom nem mindegyikben.
2016. febr. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ár a honlapon. Azonnali nyomtatás csak néhány helyen van - erről is van lista.

Én Rossmannban nyomtattam múltkor (de ugyanaz a cég, sőt, Media Markt-ban is van még egyébként), igaz nem azonnalival. Leszedtem a szükséges szoftvert a honlapról, összeszedtem a képeket. Lehet állítgatni, méretezni, kiírja a végösszeget is. Nagyobb rendelésnél érdemes megnézni melyik üzletben akciós épp. :)

Aztán 3-4 nap múlva lehet érte menni - általában elég a 3. Ha annyira azért nem sürgős. :)

A minőség átlagos, bár van prémium is rendelve, az nem tudom mennyivel jobb vagy azonnalinál is opció-e. Helyben elég drága, néhány kép meg a transzferdíj rögtön ezres fölé ugrik, szóval tényleg csak akkor ajánlom, ha nagyon SOS.

2016. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, én az automatásra gondoltam, nem az online rendelésre. Én automatából nyomtattam, ott helyben.
2016. febr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!