Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit szóltok a piercin...

Fiúk! Ti mit szóltok a piercinges lányokhoz? Szerintetek undorító?

Figyelt kérdés

Van a köldökömben, az orromban kettő és a fülemben is akad egy pár, és még szeretnék. Sajnos a fiú barátaim szerint undorító, ha nem mersz hozzáérni egy lányhoz, mert félsz a szögektől. Szerintem szexi...

16/L



2016. febr. 12. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
háát ami ott fen van a szád felső részén nem jön épp be de alsó ajak szélébe ien patkó :$
2016. febr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egyedi és vonzó 😘 én kimondottan szeretem ha egy lány inkább így díszíti ki magát.

Mert tudod az tényleg lehet szép!

Csak ne vidd tulzásba mert a kevesebb néha több.


Amúgy meg szard le hogy tetszik-e a barátaidnak mert az igaz barát elfogad olyannak amilyen vagy.

Pl.: Én imádom a szegecses, láncos cuccokat (rocker vagyok) de ezt a barátaim elfogadják hisz tudják hogy ilyen vagyok.


Tehát létezz úgy ahogy tetszik mert az egyedi lányok igen is szépek!!! Amelyik srác meg fél a szép lányoktól az meg gyökér.

2016. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem a legjobb hely ehhez a kérdéshez. itt általában alázzák azokat, akiknek piercingje van. :D

nekem is van az orromban egy, azon kívül meg mellpiercingem van. nem vagyok rocker, csak tetszett. a barátomnak pedig nagyon tetszik, és ő is szexinek gondolja. a barátaim, ismerőseim se rockerek, és eddig nem volt olyan, akinek baja lett volna vele. attól meg eleve mit akarnál, aki ilyen miatt undorítónak tart...

2016. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

Egyedinek rohadtul nem egyedi, ahogy azt az egyik válaszoló hiszi.

A másik meg, hogyha már piercinget csináltattál, akkor legyen már annyi gerinced, hogy ne mások véleménye érdekeljen...

2016. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is izgalmas és szexi :) Jobban meg akad rajtuk a szemem :)
2016. febr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
KöldökPC iszonyat szexis, orrban mac ha ilyen finom, apró. Fülben is általában szép és mutatós.
2016. febr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bejönnek! Kár, hogy csak 16 éves vagy.

Amúgy ez a kérdés nagyon megosztó. Van akinek bejön, van akinek nem, és van aki undorodik tőle.

25 vagyok és az én korosztályomban nehezebben fogható ki valaki, aki jobban tolerálja ezt. De minden korosztályt megoszt ez a testékszer dolog.

Ha lenne kérdésed testékszerekkel kapcsolatban, bátran kérdezz privátban, szívesen segítek!

2016. febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Ha nincs a seggedben is legalább három, akkor nem vagy egyéniség, csak tucatcsirke :)
2016. febr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szeretem a piercinges csajokat, de a kevesebb néha több. az orrodba minek kettő? nem tudom elképzelni, hogy szép lenne..
2016. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Totárp válasza:
1 talán az orrban még elmegy xD De nem kell tulzásba vinni :D
2016. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!