Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Koffein+alkohol+energia ital?

Koffein+alkohol+energia ital?

Figyelt kérdés
Megittam reggel egy Burn energiaitalt, utanna pedig egy kis somersbyt de csak nehany kortyot. Utanna megittam egy 0,5ml -es kavet, es most nem erzem jol magam. Szedulok, hasmenesem van, emelygek es nagyon rosszat erzek. Mit kene csinalnom? Pihenjek vagy hanyjam ki vagy mit kene csinalnom? Nagyon megvagyok ijedve mert azt olvastam az interneten hogy akar halalhoz is vezethet az alkohol+koffein fogyasztas. Koszi a valaszt

2016. febr. 17. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
alkohol kofein g eci én félhetek mert a pálinkát kólával meg teával iszom xD
2016. febr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Na, azért nem kell beszarni, ennyire nem eszik forrón a kását. Tény, hogy nem tettél valami nagy jót a szervezeteddel, de azért nagy baj sincs. Műxik a hülyék elleni védelem (hányinger, fosás), és szépen rendbe jön minden.
2016. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja am oan mint amikor sokat iszol hanyasz egyet minden ok utana már mehet literszámra
2016. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Phoney ***** válasza:
100%

Néhány korty Somersby gyszerűen nem tétel mint alkohol. Akármi is a bajod, nem attól van, hogy koffeinnel fogyaszttotál alkoholt.


Egyébként alapvetően az se okoz problémát, csak együtt fogyasztva könnyű elveszteni a mértéket és mindkettőt túladagolni. Amikor valaki koffein+alkohol kombótól lesz rosszul, akkor gyakran mindkettőből (de legalább az egyikből) annyit ivott, hogy attól külön-külön is rosszul (vagy inkább még rosszabbul) lenne. Éppen az a baj, hogy együtt fogyasztva többet bír letolni belőlük az ember, mielőtt rosszul lenne.

2016. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Imyourfatherno válasza:
Szerintem próbáld ki az ecetes öblögetést, vagy a méregölőt, vagy valami tisztító szert. Nem feltétlenül kell elmenni a műtőbe egyből hogy felvágják a gyomrod és kimossák. Talán az ellenanyagban van a megoldás. Egy gyógyászati növényt, injekciót, baktérium fertőtlenítőt, patikai szereket próbáltál? A sósav-öblögetés általában ki szokta hozni az ilyen fajta alkoholmérgezéseket. Gyógyfüvet rágcsálj és nyeld le, hogy kinyerd belőle az ellenanyagokat, füvet mert az gyomorsav termelő (ezért is nagyon lúgos és erős a tehénnek gyomorsava) ha ez nem működik, használj egy erős szódavizet, vagy fokozott szervmérget, esetleg unikumot. Milyen fázisban vagy? Javult az állapotod? A máj nem volt elég, és a szívedet is tönkreb.aszod? Meg kell gondolni hogy mit iszol először. Ebben tudok adni egy tanácsadót, vagy kereshetek neked egyet. Írhatok privátban. Egy gyomortisztítóval tegyél próbát esetleg, vagy szívkímélővel, esetleg májbaktériummal hogy felismerje a szervezted, és kiirtsa a káros anyagokat, ha ez nem megy feltétlenül el kell menned orvoshoz kivizsgálásra. Egy gyomormosás vagy bármi egyéb. A belső szerveid miatt kell bemenned, és ha elmondod nekik, tehetsz egy próbát.
2016. ápr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!