Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen szín illik fiúnak és...

Milyen szín illik fiúnak és leánynak egyaránt?

Figyelt kérdés
Vagyis azt szeretném megtudni,h melyik olyan szín ami jo fiunak és lánynak is,mert a sogornőm babát vár,de még egyenlőre nem mondtak nekik,h fiu vagy lany lesz és láttam a városba egy gyönyörü kisbaba ruhat sapival,kesztűvel mindennel együtt és ára is elég jo és megszeretném venni,mert eddig sehol se láttam olyat.Egész fehér csak szélén van színes csipke vagy szalag vagy nemis tudom pontosan mi...és azt szeretném megtudni,h milyen színbe vegyek ami megfelelne ha fiu vagy lány lesz egyarant...légyszi adjatok tippet!!!köszi...pl.sárga,zöld...stb.
2008. szept. 19. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is babàt vàrok,és még nem tudom hogy kislàny,vagy kisfiu lesz-e.

Nekem narancssàrga,citromsàrga,a zäld minden àrnyalata,fehér van a szekrényben eddig.

De body-ba olyat is vettem ami fehér de kék minta van rajjta,az kislànynk sem rossz,egyedül röszaszint és sötétkéket nem veszek.

Ja barna együttest is vettem màr:)

Igazàbol minde3gy hogy most szalag van-e rajta ,csak ne legyen éppen hercegnös,vagy kisautos......

Nekem mind macis,kacsàs,csikos,egyszinü,mintàval van ellàtva eddig.

2008. szept. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sárga, zöld, narancs, fehér, vaj, krém, bordó, drapp, barna, még talán a lila is.
2008. szept. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!!
2008. szept. 19. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!