Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudom hogy hülyeség. De el...

Anunimusz2002 kérdése:

Tudom hogy hülyeség. De el lehet érni valahogy, hogy kisebb legyek?

Figyelt kérdés

Tudomtudomtudom..lehetetlen. De bármit megtennék hogy csak 1-2 centivel kisebb legyen. Még 2 évvel ezelőtt folytattam egy diétát és azt vettem észre hogy kisebb lettem pár centivel..és én tényleg bármit megtennék hogy ezt elérjem..bármiiiit

(180 cm vagyok)

14/lány



2016. febr. 19. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Én meg azért, hogy olyan magas, mint te! Mindenkinek a más kell. :D

Én azt tanácsolom ahelyett, hogy el akarnál bújni és szégyenkeznél(?) a magasságodon, használd ki, váltsd előnyödre.

Személyiségre milyen vagy, kedves kérdező?

2016. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h van olyan módszer, amitől kisebb lehetnél.. Max olyan ruhákat hordasz, amiktől alacsonyabbnak tűnsz
2016. febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akár hányszor eszedbe jut hogy milyen magas vagy, gondolkozz el azon hogy másnak sokkal nagyobb problémái is vannak(akár testi, lelki) és ilyenkor a te problémád eltörpül a többieké mellett. Ilyen fiatalon nem érdemes a magasságodon problémázni, légy boldog te ilyen, fogadd el, és az hogy más ezt elfogadja e vagy nem azzal már nem kell foglalkoznod.
2016. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

"...gondolkozz el azon hogy másnak sokkal nagyobb problémái is vannak(akár testi, lelki) és ilyenkor a te problémád eltörpül a többieké mellett."


Az én törött kezem nem fogja jobban érezni magát attól, hogy a kérdező nem törődik a saját gondjaival. A gépszalag mellett robotoló kínai gyerekmeklányok nem fogják jobban érezni magukat attól, hogy a kérdező nem törődik a saját gondjaival. A szomszéd depressziója nem fog elmúlni attól, hogy a kérdező nem törődik a saját gondjaival. Az árvák nem fogják visszakapni a szüleiket attól, hogy a kérdező nem törődik a saját gondjaival.

Szar sem oldódik meg attól, hogy arra buzdítod az embereket, hogy ne törődjenek magukkal/hogy az emberek nem törődnek a saját problémáikkal. Mindenkinek vannak gondjai, ezerféle - és mindenkinek joga van törődni a sajátjával. A kérdező feltett egy kérdést, és nekem nem lehurrogni kéne, hanem segíteni. Ezzel az elképzeléssel pedig csak lejjebb nyomod a fejét a szarban, amiben nyakig van, nem pedig kihúzod belőle.

2016. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1.kérdező.. Jogos..nem kéne foglalkoznom vele,de néha kicsit zavar:/ Ugyanis most azon parázok,hogy valahol 181-et ..valahol 182-t..otthon meg 180-at mértek. Tudom nem kéne kiakadnom ezen,de nekem ez problémát jelent,mivel én bele szeretnék vágni ebbe a "modell" életbe,és már hívtak is csomó helyről,de azt hallottam hogy a max magasság 181. és bár már nem biztos hogy fogok nőni,azért kockázatos. Ezért szeretnék egy-két centivel kisebb lenni.:/



Utolsó kommentelő.. van benne valami:) Attól függ,hogy nézzük.

2016. febr. 19. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!