Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem vagyok csúnya lány szemből...

Nem vagyok csúnya lány szemből (nem csak szerintem ) de oldalról sztem bűn ronda vagyok. (ezt nem hallottam még) Lehetséges ez? H valaki csak oldalról legyen csúnya? Szemől meg szép?

Figyelt kérdés
2008. szept. 19. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Hát nagyon érdekesen nézhetsz ki! De ha esetleg leirnád hogy mégis mi az ami oldalról eltér és szemből nem látszik, akkor könnyebb lenne válaszolni.
2008. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Persze, hogy lehetséges. Pl. ha valakinek nagy orra van, az szemből nem annyira zavaró, oldalról annál inkább.

De attól, hogy nem tetszel magadnak, még lehet (sőt valószínű), hogy más másképp gondolja. Mondjuk, van valami nem túl szép alkatrészed, és azt a nép általában kedves jellegzetességnek találja. Az egyéni kinézet is lehet vonzó.

2008. szept. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, az embereknek nem olyan jó a megfigyelőképességük, mint Neked! :D:D:D

Az összbenyomás számít, ami általában a profil és úgy "az egész" alapján alakul ki! Nem tudom, mi alapján eszelted ki, hogy oldalról nem vagy szép; de hidd el, Rajtad kívűl senki más a világon nem fog azzal szórakozni, hogy oldalról figyelget, és aztán a látottakat összeveti azzal, ahogy szemből kinézel!

Töltsd hasznosabban az idődet, mint a külsőd miatti felesleges szorongással!

Hypathia

2008. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj: te csak tükörben vagy fényképen látod magad. Az életben az emberek 360 fokból vizsgálgatnak. Neked lehet, hogy furcsa látvány saját magad oldalról, de mindenki másnak már természetes, hogy így nézel ki! És akinek tetszel, annak oldalról is fogsz - mert ő már rengetegszer látott, minden irányból.
2008. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
en peldaul nem vagyok csunya szembol sem de oldalbol szebb az arcom es ezt mar mondtak paran. Szoval van ilyen.
2008. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!