Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak itt lanyok akiknek...

Vannak itt lanyok akiknek tetszik, ha mind két fülében visel egy pasi fülbevalót?

Figyelt kérdés
Akinek tetszik annak miért? :-)

2016. febr. 21. 19:42
 1/4 anonim válasza:
49%
Férfi ne viseljen fülbevalót, egyik fülében sem! Ez evidencia.
2016. márc. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mindenki azt visel és úgy, ahogyan akar, amíg azzal nem árt senkinek sem.

Nekem nincs kifogásom ellene, sőt a kedvenc vloggerem valamint a kedvenc sportolóm is duplán hordja és szerintem nagyon jól áll mindkettőjüknek!!! Szóval van akinek kifejezetten jó, de nem tudnám megmondani, hogy miért gondolom így. :)

De láttam már olyat is, akinek nem volt túlzottan előnyös...hát na, ha egyszer két fülit szeretne valaki egy helyett akkor hajrá. :D

Senkinek semmi köze hozzá. ;) szóval ha valaki gondolkodik rajta és szeretne az vágjon bele nyugodtan.

(magánvélemény szóval *PEACE*)

21/L

2016. szept. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Engem zavar! idegesitonek tartom meg ha egy fuleben van elmegy.. de mikor mar 2-be... az nem tetszik:D
2016. okt. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kicsi fültágító vagy piercing elmegy, de ilyen b*szottnagy gyémánt fülbevaló undorító
2017. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!