Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 173 cm hez mi az ideális...

173 cm hez mi az ideális testsúly?

Figyelt kérdés
16L

2016. febr. 23. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
65-68 kg sztm :)
2016. febr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
58-60 ha sportolsz max 63 és akkor csodálatos alakod lesz :)
2016. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Akik konkrét számokat próbálnak mondogatni, azok szerintem elég primitívek :D Rengeteg mindentől függ kérdező, hogy mekkora az a súly, ami jól néz ki. Az "ideális" testsúlyra van képlet, de mindannyian mások vagyunk, szóval szerintem nem képlettől függ, hanem tőled. Mivel nem ismerünk téged, ezért nem tudjuk, hogy milyen mértékben és a tested melyik részein rakódik le jobban a zsír, testzsírszázalékodat sem ismerjük, szóval így látatlanban nemigazán lehet pontos infókat adni :P


Már csak azért sem, mert az izom nehezebb a zsírnál, de kisebb a térfogata, tehát lehet hogy 70 kg-al, minimális testzsír százalékkal is nagyon vékonynak látszanál ha egyenletesen oszlik el rajtad. Valamint lehetsz akár 62-63 kg is, hogyha a testzsírszázalékod ~34-40%, akkor az azért megfog látszani.

2016. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 14l vagyok 174 és 58kg , sztem ideális , nincs rajtam szinte semmi háj csak izom:) és vékony vagyok ,de nem az a durván vékony, hanem az átlagnál kicsit talán vékonyabb:D
2016. febr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ~OnLány~ ***** válasza:
100%
Én is ennyi vagyok,53-4 kg-vel. Szerintem épp jó ennyi is,nekem a 60+ soknak hangzik.
2016. febr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!