Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miről szeretnétek olvansi egy...

Miről szeretnétek olvansi egy szépség blogon?

Figyelt kérdés
Van olyan téma amiről szeretnétek többet tudni de nem írnak róla eleget vagy egyáltalán nem is írnak rola és szépségiparral kapcsolatos. Most indulo blogomhoz gyűjtök olyan ötleteket amik biztosan érdekelnek titeket. Outfitteket, ruha szetteket vagy sminkek elkészítéséről vagy barmi is legyen csak szeretném tudni hogy mi az ami a leginkabb érdekes az olvasók számára es hasznos.

2016. febr. 24. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ami engem érdekelne, és eddig nem nagyon találtam róla megfelelő témát, vagy youtube videót az a

- nagyon kezdő sminkelés középkorosztálynak. ( rengeteg videó van, de amire azt írja, hogy kezdőknek még az is 3-5 féle alapozót, és egyéb kencét használ. De egy sincs ami tényleg a nulláról indulna.)

- Adott arctípushoz, melyik frizura megy. Egyszerű tippek hajvágáshoz, hajápoláshoz.. (Ami videók vannak azok mind úgy mutatják, hogy valaki vágja, készíti más haját, de egyet sem láttam ami egyedül csinálta valaki a saját haját. Lehet vannak ilyen videók, akkor én nem találtam meg.)

- Hogy öltözzünk olcsó költségvetésből, túlsúlyosan..(bár ez engem nem érint, de vannak barátnőim akik azért panaszkodnak, hogy nem engedhetik meg magunknak a több tízezres ruhatárat, és nincs egy tipp sem, hogy aki túlsúlyos, esetleg kövér az miképpen öltözhetne csinosan.)

2016. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Esetleg az milyen lenne, hogy középkor hölgyön mutatom be a sminket aztan ő is megcsinálná? :)
2016. febr. 25. 01:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!