Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem "zöld illatokat...

Tudnátok nekem "zöld illatokat" ajánlani (parfüm), ami tavasszal, és nyáron is használható?

Figyelt kérdés

Igazából minden márkásabb parfümöm télre, és őszre való. Most döbbentem rá, hogy nyáron, és tavasszal csak ilyen avonos pacsulikat szórok magamra, és valahogy még sosem jutott eszembe, hogy vegyek egy normális tartós, márkás parfümöt ezekre az évszakokra. Valami kis friss üde illatra gondoltam, nem baj ha kissé púderes, de mivel nem ismerek egyet sem ezek közül, ezért szükségem van a segítségetekre.

(Az ilyen tengeres, kék illatok nem jönnek szóba, nem bírom őket elviselni.)


A válaszokat előre is köszönöm! :)


2016. febr. 27. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én kedvencein az Elizabeth Arden parfümök, azon belül szerintem a legzöldebb a zöldtea és cseresznyefavirág vagy a napraforgó illatú parfüm.

[link]

[link]

2016. febr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Selena Gomez Vivamore. Magában nem az én stílusom, de ha hozzáadok egy kis édeset, pl. sima kókuszos parfümöt, valami egészen különleges, nyomokban dinnyés, zöld növényes, krémes hatás jön létre.
2016. febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gyula1971 ***** válasza:

Ez egy igazi csemege: Unisex parfüm. E-Bay-talán kapsz.


[link]

2016. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hermesnek es Chloenak, Kenzonak szinte csak ilyen illatai vannak.
2016. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Női vagy férfi?


Uniszex:

Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Bianca

Guerlain Aqua Allegoria Teazzurra

Hermes Un Jardin Sur Le Nil


Női:

Burberry Brit Rhythm

Guerlain La Petite Robe Noire Eau Fraiche

Gucci Envy


Férfi:

Gucci Pour Homme II

2016. márc. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!