Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha 12 évesen...

Szerintetek gáz, ha 12 évesen szedem a szemöldököm?

Figyelt kérdés
12 éves LÁNY vagyok. Nagyon össze volt nőve, azért próbáltam ki, és ugye most már muszáj, mindig visszanő? Szerintetek még túl fiatal vagyok?

2016. febr. 28. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek a dolgok nem korhoz kötöttek. Akkor kell csinálni,ha már úgy érzed. Én is szedtem 12 évesen. 16l
2016. febr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem korhoz kötött :) Én nem szedem,pedig 16 vagyok :) Még soha senki nem szólt be érte(...1x próbálná csak meg :D ....)
2016. febr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is 12 évesen kezdtem szedni. Persze nem vékonyra, csak középen a zavaró szálakat.
2016. febr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Énis 12-13 évesen szedtem először..Semmi gond nincsen vele :)
2016. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szerintem tok normalis akk szeded amikor akarod nem mas fogja megmondani hogy mikor szedd
2016. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen oké. Ugyanennyi voltam talán még fiatalabb is egy évvel, mikor kicikizett az osztályom a szemöldököm miatt... anyukám meg megtiltotta a szedést.. :') Hónapokon keresztül szorongtam tőle, aztán végül titokban álltam neki... inkább szedd mint piszkáljanak és lelkileg szenvedj tőle én azt mondom. Csak ügyesen, ne szedd túl, meg ügyelj a szimmetriára :) Ha otthon engedik, akár kozmetikushoz is lehet menni, kevesebb a hibalehetőség. Bár én is magamnak szedtem, évek kellettek mire eltaláltam a megfelelőt :D Ha te ügyesebb vagy akkor nincs semmi gond.

23/N

2016. febr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2016. márc. 1. 17:55
 8/11 anonim válasza:
0%

Szerintem gáz, de maga a korosztály gáz. Most 20 éves vagyok, szóval nem 65, mielőtt azt hinné valaki, de mi 12 évesen még maximum arról beszélgettünk, hogy xy fiú, hogyan nézett rá zzs lányra. olyan, hogy smink, borotválás (nem volt mit), szemöldök szedés, csók, stb. meg sem fordult a fejünkben.

De tudom azt is, hogy mire képesek a gyerekek. Egy nálam 2 évvel fiatalabb lányt (akkor olyan 9-10 évest) agyon cikiztek amiatt, mert vastag volt a szemöldöke, majdnem összenőtt. Rengeteget sírt is emiatt.

2016. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, a korosztály is gáz. De én nem sminkelem/borotválom magamat, mert még felesleges, szerintem. De teljes mértékben egyetértek, hogy a mai 10-17 éves korosztály nagyon durva. Például, ma mondták nekem, hogy nyáron nem megyek-e táborba, mert ott BEPASIZHATNÁNK, diszkóba mehetnénk, s egyéb ilyen dolgok. Szóval én is meglepődök, hogy 12 évesen miért kell úgy viselkedni, mint ahogyan egy 18 éves. Visszatérve a szemöldökhöz,azért szedtem ki, mert nagyon zavart, hogy össze van nőve, és mintha csak egy szemöldököm lenne.
2016. márc. 18. 19:16
 10/11 anonim válasza:
Nem gaz! Ez csak szemöldöksszedés!inkább azt szedesd minthogy már barátod legyen még discoba járj! Ez természetes hiszen te is lány vagy ésaattól mert még csak 12 semmi gond. Ugyan úgy kilehet szedetni mint egy 17evesnek. 10evesen még nem kéne de már12 vagy. IInkább oruljenek az emberek h ilyen kérdést teszel fel ésnem olyat mint ha pl ffogamzásgátló is benne van. (Bocsi a hibákért csak telom nem nagyon érintkezik)
2016. ápr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!