Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Leborotváltam a bajszom. Mit...

Leborotváltam a bajszom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lány vagyok!!!!! Igen, bevallom, volt bajszom. Az iskolában mindig csúfoltak, hogy mekkora bajszom van, én meg.. Leborotváltam.. Most mit tegyek? Borotváljam mindig? Nagyon megbántam, nem gondolkoztam:(

2016. márc. 22. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit bántál meg? Hiányzik a bajusz, de komolyan. Tüntesd el rendszeresen, igen, de ha lehet gyantáztasd, ahogyan a többi nő (mert nem vagy egyedül ezzel a problémával). Háromhetente irány a kozmetikus, párszáz forintért egy perc alatt gyönyörűen eltünteti.
2016. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Több lehetőség van de a borotválás nem tartozik bele mivel egyre csak erősödni fog a szőr. Szöldök csipesszel is kiszedheted én ezt szoktam, vagy kiszőkítheted, vagy legyantázhatod, vagy kozmetikusaal, vagy veszel gyantázo gépet nekem is van egyszerű használni, vagy epilátorrol leszeded. De semmiképpen ne borotvált. Ez még nem jelent semmit hogy 1 x megtette de ne legyen rendszeres.
2016. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Én mindig borotválom, és nem, nem nő vissza vastagabban vagy erősebben, csak annak érezheted, mert friss a vágás, és a felülete egyenes lett.

Ha gondolod szerezz be elektromos női borotvát, ettől biztos kiütésed sem lesz és szépen leszedi a csajszibajuszt :) ha pedig a fájdalmas, de viszonylag tartós megoldást keresel gyantázd le (Veetnek van direkt bajusz gyantája), de ha különösebben nem zavar, akkor várj egy-két hetet és visszanő, mintha le sem borotváltad volna :)


Külön kiemelném hogy NE szőkíttesd ki. A napfényben csak jobban feltűnik a csillogásával, és ha nem világos a bőröd, nagyon feltűnő.

2016. márc. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is borotváltam vagy 1 évig, semmivel nem lesz erősebb tőle a szőr, max zavaró ahogy nő vissza, mert szúrós lehet ha erősebb a szőröd. Én is ezért tértem át a csipeszelésre. Kb egy rész anime nézés alatt kitépkedem... 3 hetente elég megcsinálni.
2016. márc. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Off: Én most nagyon irigy vagyok, mert nekem legalább 1-1,5 hetente ki kell szedi, mert nagyon gyorsan visszanő. Hogy a kérdésre is válaszoljak, egyszeri borotválástól most nem szakadt le az ég, de mivel egyenes (nem elvékonyodott) a vége, így sokkal sötétebbnek, erősebbnek látszik, ergo feltűnőbb én a helyedben vagy hagynám a csodába, ha elmegy, vagy szedegetném/gyantáznám. Fáj, de a szépségért szenvedni kell sajnos. Szőkítés elég viccesre sülhet el, ha nem túl világos a bőröd :D
2016. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
XD Egy lánynak nem Marxra, vagy Sobri Józskára kell hasonlítani.
2020. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor elarulok egy titkot : A LÁNYOK is ugyanolyan budoset finganak, mint a fiúk !!!😘🤣🤣🤣🤣
2020. jan. 14. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!