Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan csináljan meg gél...

Hogyan csináljan meg gél lakkal a körmöm? Részletek lent

Figyelt kérdés
Már évek óta csinálom magamnak, csak most kinéztem egy mintát és egy kicsit tanácstalan vagyok azért kérek segítséget.Semmi bonyolult nem lenne csak világoskék alapszínre szeretnék fehér vonalakat húzni, illetve fehér alapra világoskék pöttyöket készíteni.Igazából 2 kérdésem lenne a fehér alapra hogy csinálja világoskék színnel pöttyöket úgy hogy ne mázgálódjanak el.Már próbáltam korábban úgy hogy ugye 1 alap és 2 színes réteg (mindegyiket 2 percig köttetve) majd rá pontozó segítségével pöttyök majd azt ismételten megköttettem de amint ráraktam a fedő réteget a színes gél lakk a fehéren elmázgálódott.A másik kérdésem hogy hogyan tudnék szabályos fehér vonalakat alkotni a világoskék színre? Remélem nagyjából érthető voltam :) megpróbálom felrakni a körömről a képet...ha sikerül.A segítséget előre is köszönöm!!

2016. márc. 26. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Alap, szín, fedő, visszamattítod, és díszíted. Csíkokhoz jól pigmentált fehér kell, vagy akrilfesték. A dísz8tésre megint kell egy fény.
2016. márc. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

[link]


Bocsi csak így tudtam...ez a linkje:)

2016. márc. 26. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!