Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Parfüméria Budapesten?

Parfüméria Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudok Budapesten olyan boltot / parfümériát mondani, ahol a parfümök viszonylag olcsóbbak, mint egyik másik helyen, illetve ki is lehet próbálni? Férfi parfümöt keresek, 5000 Ft a max keret, ebben a kategóriában szeretnék "minőségibbet", amelynél 1-2 fújás és egész nap rajta marad az emberen az illat.



2016. ápr. 3. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Szagold meg parfümériában és vedd meg utána neten, sokkal olcsóbb. Üzletben mindenhol hasonló árak vannak.

A drágább parfümök is sokszor csak 6 óráig érezhetők, kevés van ami tovább bírja, pláne az olcsóbbak között.

Nautica Voyage

Joop! Homme

-ezt a kettőt ismerem ami olcsó és tényleg tartós (7-12h, de bőrtől függően változhat)

2016. ápr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Müller drogéria

DM

KIK

2016. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszaitokat! Igen, én is arra jutottam, hogy megszagolom parfümériákban, és neten megrendelem jóval nagyobb árkedvezménnyel.
2016. ápr. 4. 15:29
 4/8 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdésem lenne, kedves #1, hogy a Nautica Voyage illatnak milyen a jellegzetessége? Mi az uralkodó "íz" ebben az illatban? Édeskés, kesernyés, savanykás? "Visszafogott, rámenős, úriemberes...?" Előre is köszönöm tapasztalatodat!
2016. ápr. 4. 15:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Nautica Voyage: határozottan tavaszi-nyári illat, teljesen office-safe, azaz nem valószínű hogy bárki kellemetlennek találja. Nekem citrus rémlett, most hogy rákerestem azt írja hogy alma, zöld jegyek (de ezek csak a nyitójegyek); mindenesetre egy friss, üde illat. Dm-ben szoktam látni tesztert.


[link]

[link] (angol)



A másik amit írtam az téliesebb, és elég megosztó, nekem nem is tetszett, csak azért írtam mert extrém tartós.

2016. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, ment a zöld pacsi! :)

Akkor lesz egy utam a DM-be, mielőtt megrendelem neten. :) Azt nem tudod véletlenül, hogy a Nautica Voyage N-83 is van e a DM-ben teszterként?

2016. ápr. 4. 19:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem van.
2016. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tartósság alapján Mexx Black vagy Nautica Voyage?
2016. ápr. 8. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!