Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 éves lány vagyok. Anya nem...

12 éves lány vagyok. Anya nem engedi hogy szőrtelenítsek. Már elég erős és nagyon zavar. Már többször beszéltem vele erről eredménytelenül. (Már majdnem az összes osztálytársam szőrtelenít és szoktak csúfolni és. ) Ötleteket kérek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 8. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

En úgy oldottam még, esti furdeskor apa borotvajaval leszedtem. Kivettem egy újat, furdes közben leszedtem utana testapolo.

Nagy lány vagy, csak ügyesen :)

2016. ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Hajnyíró vagy szakállvágó gép használata tutibb , a penge veszélyes .
2016. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem miért kell ehhez engedély, olcsón lehet borotvát venni, vegyél, és használd. A te dolgod hogy szőrtelenítesz vagy sem, nem az anyádnak kell ezt eldönteni. Rosszat senkinek nem teszel ezzel.
2016. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
attol meg hogy az osztalytarsaid szortelenitik a testuket neked meg nem kotelezo amugy is 12 evesen sztem meg gyereknsk szamitasz nem kell meg szorteleniteni! felesleges!
2016. ápr. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igazából gyantáztatni szeretném mert az tovább tart.És oké hogy kicsi vagyok de engem nagyon zavar.
2016. ápr. 11. 14:12
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Jézus, utolsó.

Hogy függ össze a szőrtelenítés, meg a szex???

2016. ápr. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Attól függ hol szeretnél szőrteleníteni. Mert ha a hónaljadat akkor meg értem és szerintem valami olcsó borotva a megoldás csak óvatosan bánj vele. A kezedet lábadat gondolom nem akarod vagy is én nem szoktam a kezemet soha a lábamat meg ritkán de azt szőrtelenítő krémmel mert a borotva nem jó (érzékeny a bőröm). Alul már mint a nemi szervedet meg ennyi idősen szerintem még nem kell szőrteleníteni elég ha majd lesz pasid vagy esetleg ha betétet használsz és zavar.
2016. jún. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Réka20030616 válasza:
92%
Szia. Ha a honaljadat akarod akkor kerdezd meg a szörtelenitő krémet. Apa nekem sem engedett semmit csak ezt. 10percig a honajadon van aztán lehuzod spatulával. A borotvat nem engedi. De igy mar nem csufolnak. Kerdezd meg anyud.
2016. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!