Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hallottam egy olyat, hogy ha...

Aramnd kérdése:

Hallottam egy olyat, hogy ha valaki borotválkozik időszakonként, akkor folyamatosan egyre kevesebb arcszőrzete lesz, mivel "elvesznek" a szőrszálak, és később szinte már semmilyen formában sem lesz arcszőrzete . Ez mekkora mértékben igaz?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Semekkora.
2016. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont ugyanannyira mint az, hogy a borotvától erősebbek lesznek a szőrszálak. Semmi ilyesmiről nincs szó, szimplán a borotva elvágja a szőrszálat.
2016. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez butaság.
2016. ápr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz lenne, akkor egy férfinak sem lenne már arcszőrzete. A nőknek meg nem kéne állandóan szőrteleníteniük.
2016. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszak a forrásaid. Ne hallgass azokra hangokra!
2016. ápr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azok a nők akik borotválják az arcukat azért teszik, mert segít leszedni az elhalt bőrt, ettől sokkal puhább lesz és állítólag később öregszik. Viszont ehhez erre való borotvára van szükség, amit kifejezettem arcra készítettek.
2016. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!