Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet venni pesten színes...

Hol lehet venni pesten színes kontaktlencsét, dioptria nélkül?

Figyelt kérdés

Jelmezhez szeretnék valami fehér, zombis vagy ahhoz hasonló kontaktlencsét, egyszeri alkalomra. Pesten hol lehet ilyet kapni?

Valamelyik plázában esetleg?


2016. ápr. 20. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, itt néztem én is. De a szállítási költséget elég drágának találom, és a héten megyek fel Pestre, azért érdekelne olyan üzlet, ahol esetleg lehet vásárolni.

Itt az optikában csak úgy adnak, ha orvos írja fel (bár ne értem, hogy egy dioptria nélküli zombi kontaktlencsét miért írna fel orvos..)

2016. ápr. 20. 17:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Rákeresel googleval a lencsére amit szeretnél és megnézed melyik webshopnak van boltja Bp-en, vagy hol tudod személyes átvétellel megoldani. Sima optikában nem szoktak színes lencsét tartani, legalábbis ahol én néztem eddig sehol nem volt. Mellesleg tudod egyáltalán milyen jó a szemedre? Görbület, stb? Mert ha találomra veszel, lehet nem tudod majd hordani, mert nem lesz jó.
2016. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!