Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Joy-kuponfüzet is van olcsóbb...

Joy-kuponfüzet is van olcsóbb újságban a Glamourhoz hasonlóan?

Figyelt kérdés
Eddig az InStyle-ról és az Éva magazinról hallottam. Nem az eszemet játszom, hanem azért kérdezem, mert mozgáskorlátozottként muszáj spórolnom, ezen kívül lehetőségem sincs az újságosokat bújni rendszeresen, hátha ráakadok valamire. Nehezen mozdulok ki. Légyszíves segítsetek a válasszal. Köszönöm előre is.

2016. ápr. 21. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs. Joyce Éva instyle. Máshol nincs kupon. De érdemes megvenni már csak a dm kuponok miatt is.
2016. ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi joy Éva instyle akart lenni
2016. ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2016. ápr. 21. 20:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi szégyellnivaló. Közel 1000 ft-ért az újság fele reklám, a többi meg netről összeollózott baromság. Egyedül a kuponok érnek valamit.
2016. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Cirka 800 forint a joy, egy százassal olcsóbb az Éva.
2016. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindkettőtöknek! :)


Engem is csak a kuponok miatt érdekelne. De ha ilyen drága, lehet, hogy maradok a Glamournál, olcsóbban hozzájuthatok plusz több a számomra tetszetős kupon. Az idei Glamourozásom egész jól sikerült, csak blúzt is szerettem volna, ezért gondoltam a Joy-napokra. Kevés olyan bolt kuponja van benne, ahol vásárolni tudnék, így még át kell gondolnom, megéri-e, mert arra semmi garancia, hogy kapok is valamit.

2016. ápr. 21. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!