Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy csaj allitasa szerint...

Ha egy csaj allitasa szerint gazdag csaladbol valo, es sajat bevallasa szerint mindene megvan, az hogy nem veszi eszre, hogy lehet alacsonyan a lec?

Figyelt kérdés

Nem tudtam soha hovatenni az ilyen csajokat. Lenezik a tobbi lanyt, mert masnak allitolag kevesebb es kevesbe markas cucca van, mint nekik, holott nekik sincs semmi.

Adott mondjuk egy ilyen lenezo lany, aki szerint mindene megvan, en vilag eletemben azt mondtam, hogy nincs meg mindenem, mert mindig van valami. Megis, ha osszeszamolom neki mije, es nekem, akkor kb o feleannyi dologgal rendelkezik ugy, hogy az en cuccaim kozul mind markasabb, egyik se vacak minosegu kinai.

Akkor hogy van ez?

2x annyim van, mint neki, de nem erzem, hogy mindenem megvan, o feleannyi cuccal meg azt erzi, hogy mindent megkapott?


2016. ápr. 22. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak te vagy telhetetlen.
2016. ápr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy lenéz másokat? :o
2016. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Más szemében a szálkát...

Egy szép napon talán ráébredsz, hogy a világ kicsit több és érdekesebb annál, hogy apuci milyen felesleges kacatot vesz meg neked és hogy a boldogságot sem pénzben mérik. Nem mindenki olyan felszínes, mint te, ennyi a válasz. Ezzel nincs semmi baj, ők kevesebbel beérik és valószínűleg boldogabbak is nálad.

Ja tudom. Mindenki hülye, csak te vagy helikopter. És úgyis csak irigyek vagyunk. Hallottuk már, nem hiszem, hogy tudsz újat mondani. Majd egyszer rájössz a valóságra, ha nem, akkor sajnállak.

2016. ápr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3as :)) nevetseges vagy. Soha nem foglalkoztam azzal,hogy ki irigy ram...

Ha ismerned a csajt nem is merned ram azt mondani, hogy felszines vagyok. O az aki, minden kicsit iss jobb pasival osszejon, mert jo nez ki+ BMW, miegymas es nem szamit neki, hogy ki mennyire debil. Csak nezzen ki jol.

2016. ápr. 23. 12:03
 5/5 anonim ***** válasza:
és te mégis miért foglalkozol vele ennyit?:D szard le és kész, nem kell róla kérdéseket írkálni
2016. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!