Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen színű kis gumikat...

Milyen színű kis gumikat kérjek a fogszabályzómra? 14/L

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, mindenkinek kisebb gondja is nagyobb ennél, de ha van egy kis időd, kérlek válaszolj.

Ma délután megyek ívcserére, fém fogszabim van, most kék gumikkal.

Milyet kérjek? Neked melyik (volt) a kedvenced?



2016. ápr. 25. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Átlátszó
2016. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

Ha tenyleg szereted a szineket( a kel gumi is errol arulkodik) vallalj be pirosat, vagy narancsot. 😎

Ha pedig valami basic cuccot szeretnel, probald ki a szurket vagy a feketet. A hatas csucs lesz!😌 Majd irj privit, hogy milyen lett. 13/L

2016. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Színeset szeretnék mindenképp. A piroson gondolkoztam már én is. Rózsaszín, vagy lila még esetleg...nem tudom.

2016. ápr. 25. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Lilát
2016. ápr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az átlátszót nem ajánlom, elszíneződhet, csúnya sárgás lesz. Én a fehéret szerettem, vagy az ezüst színűt, semmi feltűnőt. Ha szereted a színeket,akkor valami szép pasztell színt mondanék (lila,kék, babarózsaszín) :)
2016. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!