Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfümöt, tusfürdőt és...

Milyen parfümöt, tusfürdőt és deot ajánlanátok egy 24 éves férfinek?

Figyelt kérdés
Jelige: "Sportos és elegáns." Nem akarok olyat, amit mindenki érezhetnek a nők, szóval valami különlegességet keresek. Szeretem például a fahéjas és az édeskés illatokat.

2016. ápr. 27. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

'Szeretem például a fahéjas és az édeskés illatokat.'


Broaaaaf... Na ettol a nok menekulni fognak. Hasznalj semleges illatokat, hidd el, nem ettol fognak a nok radomlani.

2016. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Montblanc Presence
2016. ápr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Oldspice kozul valassz
2016. ápr. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és imádom a fűszeres illatokat.
2016. ápr. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Versace - Eros 20/F
2016. ápr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igazából, csak hogy értsétek, nem azért szeretnék különleges parfümöt, hogy a nők "rám omoljanak", hanem azért, hogy érezzék és lássák rajtam a stílusosságot. Az első hozzászólást csak azért pontoztam le, mert a negatív kritika mellé semmit sem ajánlott. Elfogadom az ő véleményét is egyébként. A többieknek köszönöm!

Az Old Spice szerintem túl hétköznapi, kb. mint az Axe.

2016. ápr. 28. 09:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Oszinten szolva, ha masoknak kell megmondani mit fujj magadra, hogy 'lassak rajtad' a stilusossagot, akkor neked semmilyen stilusod nincs. Ha lenne, elmennel es vegigszagolnad az illatmintakat es ki tudnad valasztani, hogy melyik tetszik vagy melyiket gondolod magadhoz illonek.
2016. ápr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha te azért viselsz egy bizonyos parfümöt, hogy mások "érezzék és lássák rajtam a stílusosságot", és nem pedig azért, mert neked tetszik és jól érzed magad tőle, akkor ott komoly önértékelési problémák vannak.


Egyébként tessék, ha tényleg nem tömegparfümöt keresel: Creed Aventus. Ez garantáltan nem fog szembejönni, 30 ml 30.000 Ft.

2016. ápr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Töltsetek már fel egy fotót a pszichológus diplomátokról... tanácsot kértem. Ha elmész a boltba valakivel, ott is kikéred a véleményét, nem? Így nem fogok kétszáz parfümöt végigszaglászni, hanem csak azokat, amelyeket ajánljátok. Az pedig, hogy nincs stílusom? Ó Istenem... szerintem ennyi válasz elég is volt, kösz.
2016. ápr. 28. 12:40
 10/12 anonim ***** válasza:

'Így nem fogok kétszáz parfümöt végigszaglászni, hanem csak azokat, amelyeket ajánljátok.'


Aha, tehat anelkul ismernenk az ugynevezett 'stilusodat', ajanljunk parfumoket, hogy nehogy tobbet kelljen vegigszaglaszni. Esetleg ne fujjuk rogton rad, hogy ne faradj nagyon bele?


Nem stilusod van neked, csak sznob vagy, azt akarod hogy stilusosnak latszodj - es a lenyeg a latszaton van, nem a valosagon.

2016. ápr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!