Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen a tökéletes...

Szerintetek ilyen a tökéletes női test?

Figyelt kérdés
[link]
2016. ápr. 29. 02:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy férfiak, nők válaszoljanak, nőként nekem ez kicsit sovány.


Mármint ha választanom kellene magamnak egy tökéletes alakot, az ilyen latinos, homokórás alak lenne. Mindig széles csípőket és kerek feneket akartam. Meg ennél vastagabb combokat.


[link]


Nekem ez lenne a tökéletes. Ha megkaphatnám, köszönöm, meghalhatok, boldog vagyok.

2016. ápr. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes alakra, a bőrszín viszont nem tetszik.
2016. ápr. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem az arc, a mellméret és a bőr tónusa nem tetszik.

Mindenkinek más az ízlése, nekem ez tetszik nagyon:

[link]

Nagyobb darab, formás, nagy mellek, bhahszós szemek, hosszú lábak.

2016. ápr. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
nem rossz, de ebből az egy képből nem lehet megállapítani. nem látni pl. a feneként, a lábszárát, azért nem mindegy, hogy oszlopvádlija és tespsisegge van-e.. plusz a magasságát sem tudjuk, nekem az ideális női alak magas. én mondjuk candice swanepoel testével teljesen elégedett lennék, de látom sokan nyomatják mostanában ezt a kim kardashian féle plasztikázott förmedvény amőbatestet..
2016. ápr. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Az agyonsminkelést még elnézném,de a 2 összepasszírozott szúnyogcsípés már gáz.Ez így nem nőies és akkor még a fenék nem is látszik,nyilván ennek megfelelően lapos.Valakinek nyilván tetszik az ilyen ksifiútest,nekm a nőies vonal fekszik.
2016. ápr. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Nekem ez elég közel van a tökéleteshez. Sem a nagy segg, sem a nagy csecs nem tetszik.
2016. ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez egy photoshoppolt barbibaba, erről még véleményt se nagyon lehet mondani annyira nem valódi.

[link]

2016. ápr. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dolli1993 ***** válasza:
Én szívesen lennék Salma Hayek testű. De sajnos nem ilyen lettem.
2016. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 3-as által linkelt sokkal jobban bejön :D
2016. ápr. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!