Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrösebb lányok ti ilyenen...

Szőrösebb lányok ti ilyenen sose gondolkoztatok?

Figyelt kérdés

Nagyon szőrös tipusú lány vagyok, és most elkeseredésemben fiúnak öltöztem(vékony vagyok kis mellekkel) eddig senki észre sem vette hogy lány vagyok. Fura de jó érzés kicsit nem szőrteleníteni.

ti sosem csináltatok még ilyet.

20L



2016. máj. 3. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolat szintjéig már eljutott.
2016. máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem...attól hogy egy lány nagyon szőrös még nem kell hogy fiúnak nézzen ki. Eszembe se jutna. A maradék női önbecsülésemet is a béka feneke alá ásnám vele, pláne ha észre sem vennék hogy valójában nem fiú vagyok.
2016. máj. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

De... a szőrt qrva egyszerű leszedni. Nem pötsöd van lány létedre.


Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ahhoz, hogy szőr miatt fiúnak nézz ki, olyan arcodnak is kell lennie. Nem szőrösnek, hanem pasisnak.


Rólam mindenki levágná, hogy nő vagyok, mert lányos arcom van, nagy melleim és széles csípőm. Úgy is, hogy ha hagynám, nagyon szexis jeti lennék.

2016. máj. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Alapból szoktamszőrteleníteni, csakmost egy időremeguntam.

Elég fiús az arcom és kicsit rekedtes a hangom is, szóval simán elmegyek fiúnak

2016. máj. 3. 15:28
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Egy időben mindig fiúnak öltöztem, kb egy éven keresztül, de akkor is ugyanúgy szőrtelenítettem mindenem... nem mások miatt, hanem mert engem zavar a szőr.
2016. máj. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyre többet gondolok rá mostanában, mert baromira elegem van a konstans szőrtelenítésből, IPL gépre meg nincs pénzem.
2016. máj. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!