Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen haj lenne jó tablófotóz...

Milyen haj lenne jó tablófotózásra?

Figyelt kérdés
Vállig érő egyenes világos gesztenye barna hajam van(elég kevés).Tudnátok ilyet linkelni?(Kerestem de nem találtam olyanokat amit az én hajamból tablófotózásra ki lehetne hozni.)

2016. máj. 3. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan mint mindig lenni szokott?
2016. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretném a hagyományos hajamat.(sosem szerettem)Egyébként én sem ilyen túlgöndörítettre gondoltam hanem pl: fonottra stb.
2016. máj. 3. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán lazára göndörítsd be tablófotózás előtti este, hogy másnapra lágy hullámok legyenek, az nagyon szép.
2016. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vállig érő hajból fonott? Tablóra? ... hát bocsi de nem tudom elképzelni.


Miért nem választasz valami egyszerűt? Olyan rondán néznek ki ezek a 6 emeletes magas feltűzött frizurák amiket tablóra szoktak csinálni, szerintem egyáltalán nem oda valók (inkább ballagásra).

A kevesebb néha több.

2016. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. máj. 4. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!