Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Léteznek nagyon magas (190-200...

Léteznek nagyon magas (190-200 cm) lányok, akik szépek is? :D

Figyelt kérdés
2016. máj. 3. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze:

[link]

2016. máj. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem, amint egy lány megnő 190 centire éjszaka eljön érte a csúnyatündér és álmában csúnyává varázsolja.

Ez olyan kérdés volt minthogy "léteznek nagyon alacsony lányok, akik szépek is?" naná.

2016. máj. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A magasabb lányok többnyire magabiztosabbak. Mellettük a náluk alacsonyabb pasiknak - sok esetben - folyamatosan kisebbségi érzésük van. Utálják a férfiak, ha fel kell nézniük egy náluk magasabb nőre. Ezért aztán nem is veszik észre, hogy ugyanolyan szépek, mint a kissé alacsonyabb lányok. A magas nők, ha rátermettek, kiválóan alkalmasak férfiak között főnökasszonynak! Ezt azért tudom, mert az ifjú feleségem is igen magas.
2016. máj. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Hát, hogyne!!

Az alábbi linken a lány akiről szó van az 198 cm magas:

[link]

2016. máj. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha jók, megfelelőek a testarányaik, nagyon szépek tudnak lenni. Szerintem az összhatás, az arányok számítanak.
2016. máj. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem az arca lehet szép, meg az alakja is, csak szerintem nem előnyös ha egy lány túl magasak! (azt meg végkép nem értem egyesek miért féltékenykednek, a kb 180 magas csajokra, az nem jó)
2016. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

[link]

Ő se sokkal kisebb. :)

2016. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A kosaraslányok is ott vannak..;)

például én is 184 vagyok,de ez nem számít magasnak? (190-200)

2016. máj. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!