Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen intim lemosót használtok?

Milyen intim lemosót használtok?

Figyelt kérdés

Többfélét próbáltam, de olyan gyorsan elfogynak, ahhoz képest meg drágák.

Eddig próbáltam Facelle, Nivea, Dove, Carefree márkájút. Az adagolófejjel ellátott lemosók általában tovább tartanak nálam.



2016. máj. 4. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Saforelle, rossmann-ban kapni, 2000ft de kb 2 hónapja használom és a fele még megvan, nem kell belőle sok.
2016. máj. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Balea-sat, nekem sokáig elég. Egy olyan kis területre miért használnék sokat?
2016. máj. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenfélét használtam már, fél évig kitart egy, mivel nagyon kevés kell belőle. Ha neked gyorsan elfogy akkor túl sokat használsz.
2016. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát lehet hogy sokat használok. Általában egy alkalommal 2szer mosom meg az intim területet egy szerintem nem sok adaggal(diónyi kb.). De lehet mégis sok akkor.
2016. máj. 4. 14:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Saforelle-ből nem kell annyi mert ilyen olaj állaga van, egy 200ft-osnyi tócs a tenyérre elég belőle.
2016. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Avonos zöld cseresznyevirágos ami nagyon bevált.Meg szoktam néha rózsaszín facelle-t venni a rossmannban,mikor melyik van leárazva éppen.
2016. máj. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most ami megtetszett az a Mülleres Duchesse márkájú.

[link]

Durván 600 ft volt, de sok van benne és bár nem pumpás mégis kis adag jön belőle, nem ömlik. Az illata kellemes, az állaga is enyhén zselés, de azért folyik. Egyelőre maradok ennél szerintem. :)

2016. máj. 26. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!