Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 évesen elég szőrös a...

14 évesen elég szőrös a felsőtestem. Uszodában szégyelltem mert másnak nem olyan az osztályból, ezért tegnap leborotváltam. Nagyon ciki lesz ha meglátják, hogy nincs rajta szőr és tudni fogják hogy borotválom?

Figyelt kérdés

2016. máj. 4. 05:57
1 2
 1/13 anonim válasza:
33%
Szerintem nagyon ciki én nem csinaltam volna es valoszinuleg igen tudni fogjak.
2016. máj. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor lehet cikiznek majd miatta :(
2016. máj. 4. 06:52
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem hinnem, h mindenki teged bamulna... Egyebkent minel jobban takargatod, annal inkabb magadra vonod a figyelmet.


Amugy meg ne borotvald, mert megerosodik es rohadtul viszketni fog, mikor novekszik. A szortuszogyulladasrol mar nem is beszelve...

2016. máj. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lány vagy? Vagy fiú?:D
2016. máj. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
3-as: A szőr még mindig nem erősödik meg a borotválástól..
2016. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

megerősödni nem fog, de ha vissza akarod növeszteni, akkor a köztes állapotban kicsit érdekes lesz. :D

nem hiszem hogy megszólnak majd érte. még amikor iskolás voltam, volt egy fiú aki a lábát borotválta. a háta mögött kibeszélték, aztán továbbléptek.

feltételeztem hogy fiú vagy.

2016. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen fiú vagyok. Nem akarom visszanöveszteni,most már borotválom rendszeresen. Észrevették,hiszen elég látványos a különbség,de nem volt nagyon gáz.
2016. máj. 5. 05:33
 8/13 anonim ***** válasza:
Istenem, mégis miért tartod gáznak, hogy szőrös vagy? Fiúknál normális, sőt. Manapság miért akar minden srác teljesen csupasz lenni??
2016. máj. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mert ebben a korban még senki sem az,legalábbis itt nálunk. Változik a világ,régen biztosan a szőrös volt a menő,de most nem.
2016. máj. 6. 08:08
 10/13 anonim ***** válasza:
Most sincs vele semmi baj, van akinek tetszik, van akinek nem, nyilván. És nem kell mindig másokat követni. Úgy tűnik túl kicsi vagy még ahhoz, hogy ezt felfogd.
2016. máj. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!