Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alapnak számít a mai szépségáp...

Alapnak számít a mai szépségápolásban, hogy természetesnek kell kinézni "nem természetes" úton?

Figyelt kérdés

Lépten-nyomon, akár neten akár az utcán abba botlok, hogy hogyan legyen természetesen dús hajad hajhosszabbítással vagy bevarrással. Hogyan legyen természetes hatású 4d szempillád, hogyan legyen természetes szemöldököd és sminked sminktetoválással. Hogyan legyen természetes színű hajad festéssel. És így tovább sorolhatnám a végtelenségig. Ergo, a legtöbben természetesen akarnak kinézni abszolut nem természetes módon. És a férfiak azt hiszek, hogy így pattannak ki a nők az anyjuk hasából, holott ebbe nem kevés pénz és energia van. És nem mellesleg, egy valóban természetes nő nem néz ki így.

Lassan már én érzem magam igénytelennek mert nincs tetkószemöldököm, se hajhosszabbításom, se két óra alatt felrakott natur sminkem.

Persze, szépek a nők ezekkel a trükökkel, de lassan ez lesz az alap a fiatalok körében?


2016. máj. 4. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen ez így van
2016. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pótolni akarják, amit a természettől nem kapnak meg. A szépségipar eljutott technikailag arra a szintre, hogy minél természetesebb legyen a dolog, szóval most már tudja ezt nyújtani.

A férfiak pedig egyáltalán nem hiszik azt, hogy bárki így pattanna ki az anyja hasából! :D Én pl. eddig csak olyan lánnyal jártam, aki még sminket is csak néha használt.

(A haj mondjuk vicces kategória. Sok nőnek tényleg szép haja lehetne, ha tizenévesen nem áll neki évente másmilyenre festeni és nem vágja gallyra az egészet 20 éves korára.)

2016. máj. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!