Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bp-en hol nyomnak színes...

Bp-en hol nyomnak színes pólóra színes képet lehetőleg olcsón?

Figyelt kérdés
2008. szept. 24. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A legolcsóbb, ha bemesz egy papirboltba, lehet kapni üres pólóra vasalható matricafélét, arra nyomtatod, vagy rajzolod, amit akarsz, és rávasalod. 10 ilyen lap kb 1500 forint, ennel olcsóbbat nem tudok.


A westendben van egy ilyen pólónyomó, azt nem ajánlom, nekem amit nyomtak kb 8 mosás után lejött. :S

2008. szept. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az otthoni azért nem jó, mert az is ugyanúgy lejön, sőt még hamarabb is mint a westendes. Ezek ugyanúgy vasaltak és azok nem tartóssak. Ráadásul otthon szarabb minőségű festéket használsz, így ha nem is használod a pólót kifakul a színe.

Szitanyomással érdemes nyomni pólókat, viszont az nagyon drága... Illetve sokkal drágább, mint a vasalás.

2008. szept. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

elso valaszadó vagyok

nekem az otthoni nyomott polo kb 3 eves, es csak egy kicsit repedt, szoval nincs feltetlen igazad.


a szitaban viszont igen, DE az nagyon drága sajnos, és a kérdező, ahogy levettem nem feltetlen költene több tízezret a szitára.

2008. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
erzsébeten van a pólómánia üzlete, ott megcsinálják pikk-pakk, nézd meg a www.polomania.hu -n!
2009. jan. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha kell textílfestés akkor vállalok
2009. febr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!