Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt olyan Hölgy, aki...

Van itt olyan Hölgy, aki szereti és gyűjti a régi fűzőket? Az igazi acél és/vagy halcsontos, századfordulósokra gondolok.

Figyelt kérdés
Elég ritka dolog, de hátha...

2016. máj. 11. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagy te, van a harisnyás perverz, van egy miniszoknyás is.


Alapíthatnátok egy klubot.

2016. máj. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Régi fűzőket szerintem senki nem gyűjt. Max újakat. Vannak pl alternatív modellek akik ilyen cuccokban fotózkodnak.
2016. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 a szövetnadrágosat kifelejtetted :D
2016. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha -ha -ha! Vicces! :-) És egyben szánalmasan primitív. (Ha mégis, inkább az illetőt megkérem, privát üzenetben válaszoljon. Nem kívánok egy bizonyos szinttől alantabb menni. :-)
2016. máj. 11. 20:16
 5/11 A kérdező kommentje:
A rami nadrágost is kihagytad :-)
2016. máj. 11. 20:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért primitív? Semmi csúnyát nem mondtam. Azt csak te tudod, mit művelsz, miközben fűzőkre gondolsz.
2016. máj. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mire gondolok, mit műűűűvelek? Ez jóóó :-) Tetszik...

Most éppen egy szééép halcsont és acél merevítősre gondolok és képzeld, azt műűűűvelem, hogy ülök, nézek ki a fejemből a folyadék kristályos kijelző felé éééés koptatom a betveket a klaviatúrán :-)

2016. júl. 3. 13:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Én az ilyeneket is szeretem például:

[link]


De ilyet újonnan lehet venni. Antik régi darabokat pedig azért nem gyűjtök, mert nem tudom megfizetni.

2016. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

sajna régit nem lelek s nem gyüjtök ezért de az újakat gyűjtöm! :p

azóta meg már rengeteg fűzős ruhám is van :3 pedig nem is vagyok olyan akinek kellene a fűző :)

2016. aug. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: Hm... igen nehéz ügy régieket találni. A halcsontos nagyon kényelmes lehet, hiszen meg is lágyul a halcsont a párától, melegtől, szinte ráolvad a testre és ölel...gondolom.

A maiak... hm... szépek és persze jó anyagok is elérhetőek. Szerintem az acélmerevítős az igazi. Nekem a Vollers és a whatkatedid tetszik. Hűűűű nem lehet semmi a gyűjteményed! :-)

2016. dec. 18. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!