Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már erről a...

Valaki rendelt már erről a webshopról?

Figyelt kérdés
Sziasztok én a Zaful ( [link] oldalról szeretnék rendelni és az lenne a kérdésem,hogy szerintetek milyen az oldal?A fürdőruhák jó minőségűek?

2016. máj. 22. 10:24
 1/1 anonim válasza:
Szia, én nemrég rendeltem erről az oldalról és elég vegyes a véleményem a termékekről. Először is a kiszállítás korrekt, tényleg annyi idő alatt szállították ki, ami le volt írva. Rendeltem egy "mermaid tail" belebújós plédet, kb a térdemig ér, ha belebújtatom a lábam, szóval ez kuka. Rendeltem egy bikinit, az anyaga egyáltalán nem olyan, mint a képen volt, olcsó anyag, de legalább dupa rétegű, így nem látszik át. Az alsó része jó méretben és szabásban is, de a felső egy katasztrófa. Nem tudom milyen emberre szabták, de a pántja rövid és nem állítható, ha felveszem kb le sem ér a mellemig és túl széles is... ez is kuka. Rendeltem még egy napszemüveget, az okés, nem béna törékeny műanyag és elvileg UV-s, valamint egy fekete nadrágos egyberuhát, ez is normális, bár az anyaga elég olcsó, de méretben teljesen jó és hordható akár alkalomra is. Szerintem mielőtt rendelsz onnan, olvasd el az összes visszajelzést és leárazásról válassz, mert ha túl drága tuti nem fogja megérni..
2017. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!