Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most tényleg divat a vastag...

Most tényleg divat a vastag szemöldök lányoknál?

Figyelt kérdés
15 vagyok és nagyon dús és sok a szemöldököm, eddig vékony csíkra szedtem de egyre több nőt látok vastagszemöldökkel, arra gondoltam akkor és is meghagynám ilyenre. Miit szólnának hozzá szerintetek.

2016. máj. 29. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Igen divat,nekem is vastag van,persze normális keretek között. :)
2016. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Már évek óta divat.
2016. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Nekem nagyon tetszik hogyha egy lánynak vastag a szemöldöke , de lehet hogy azért mert nekemis olyan :D Mit szólnának? Semmit. Szerintem hagyd meg úgy hogyha tetszik magadnak,valaki meg azt szeretné hogy vastag legyen neki xD

17F

2016. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

sokkal jobb a természetes mint a csíkra szedett

31F

2016. máj. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Én kicsit meg szoktam igazítani, mert hosszúak a szálak, le és felfelé fésülve is ami nagyon túllóg, azt körömollóval lecsippentem, illetve az orrom felett szoktam a kettő közti pihéket kitépni, meg azt a néhány szálacskát, ami nagyon külön áll a többitől. Miután egy ideje egyre vékonyabbra sikerült kiszednem, és rájöttem, hogy a csík szemöldök nem nekem való (amúgy kb. senkinek), és egyébként is karaktert ad az arcomnak, azon felbátorodva, hogy tényleg egyre többeknél látni, hogy meghagyják, vissza növesztettem én is. Igazából senki nem szólt rá az égvilágon semmit.
2016. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!