Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány kg felesleg van rajtam?

Hány kg felesleg van rajtam?

Figyelt kérdés
178 cm vagyok és 67 kg.
2016. máj. 29. 22:52
 1/5 $$$$$ ***** válasza:
Szerintem semmenyi. De kép alapján nehéz .
2016. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem mindegy milyen a zsír-izom arány és hogy oszlik el.


Számok alapján egy deka fölösleg sincs rajtad, ettől függetlenül még lehet egy kis pocakod vagy husis derekad.

2016. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kép nélkül 0-10kg, edzettseged szinttől es testzsirszazalektol fugg, azt meg szemre is nehéz betippelni, nem hogy látatlanban..
2016. máj. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én magasságra és kilóra is ennyi vagyok. Na most nem mindegy, hogy rajtad ebből mennyi a zsír. Ha már kérdezed, hogy mennyi rajtad a felesleg, akkor feltételezem, hogy nem vagy edzett, így nagy részt zsír van rajtad. A combodon biztosan van, a hasadon és a karodon is. Szinte biztos vagyok benne, hogy van rajtad egy olyan 5-7 kiló zsír felesleg. A súlyod egyébként rendben van, ha ezt az 5-7 kilót zsírból lefogynád és helyette ugyan ennyi kiló izmot építenél, akkor bomba alakod lenne.
2016. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most elkezdtem fogyókúrázni és mellette mozogni és szeretnék. Milyen sportot/mozgás fajtát javasoltok? (Szinte csak a combomon van felesleg, viszont a guggolásokat nem bírja a térdem)
2016. jún. 4. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!