Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 17 éves crossdresser srác...

17 éves crossdresser srác vagyok. Annyi lenne, hogy mit használjak ahoz, h sima legyen a lában? Borotvát nem szeretnék mert utálom. Sima lábat akarok varázsolni magamnak . Mit tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

2016. jún. 1. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Epilátort tudsz magadnak venni, könnyű vele bánni, bár első pár alkalommal nagyon fáj. Opció még a gyanta, azt macerásabb használni, de kozmetikus gyorsan leszedi neked
2016. jún. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szôrtelenítô krém. Akárhol kapsz, és egy rakás márka van. Felteszed, vársz, szétroncsolja a szôrt és teljesen sima lesz.
2016. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Gyanta, eddig ez a legbeváltabb módszer amit próbáltam. ( Évek óta uszodába járok így folyton szembesülök ezzel) 16/L
2016. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És szerintetek szégyen a crossdresser?
2016. jún. 5. 11:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Őszintén megmondva először crossdancernek olvastam és mivel nem vagyok jártas a táncokban, azt gondoltam, biztos valami balett féle, amihez szőrtelen láb kell. Aztán elolvastam jobban, utánanéztem és hát, ez nekem elég meredek. Én nő vagyok, nőként öltözöm, a párom férfi, férfiként öltözik. Nem az én dolgom, nem is érdekel különösebben, ki mit húz magára, de ez nekem teljesen érthetetlen. Ettől függetlenül az első válaszom él, és akkor is válaszoltam volna, ha elsőre sikerül elolvasnom rendesen a kérdésed
2016. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az crossdesser ?
2016. okt. 31. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, a crossdresser csak otthon vesz fel női ruhát. érdekelne, de nem tudom, milyen hatással lenne rám.
2016. okt. 31. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!