Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya a szemöldököm?...

Nagyon csúnya a szemöldököm? (Képpel)

Figyelt kérdés

[link]


13 vagyok anyám szerint még fiatal vagyok ahoz hogy szedjem. De az iskolában mindenki csufol miatta.


2016. jún. 8. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Nem vészes egyáltalán. De ha zavar, szedd ki. Én is 13 évesen kezdtem szedni ha jól emlékszem, szerintem nem számít korainak.
2016. jún. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vészes, egyre inkább a természetes szemöldökök jönnek vissza divatba. Ha ajánlhatom, akkor ne magadnak szedd ki, mert nagyon csúnyán el lehet rontani és a szemöldök az, amikor rossz szálat húzol ki, lehet, hogy soha többet nem nő vissza. Mindenképp szakembert kérjél meg, pár száz forintért megigazítja neked, ennyit anyukád igazán elfogadhat, hogy te is jobban érezd magad.

Ha egyszer szépen meg van formázva, utána már csak a visszanövő szálakat kell neked időnként kihúzgálni, nagyon fontos, hogy elsőre szép, formás legyen és egyforma a két szemöldök.

2016. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Alig látszik valami, de az alapján nem vészes. A kósza szálakat húzgáld ki és jó lesz.

mint pl ezen a képen: [link]


A formáját ne piszkáld, csúnyán el lehet rontani.

2016. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Abszolút nem vészes, de tudom milyen ha piszkálnak miatta... Ami fontos hogy nem magadnak szedd és a borotva eszedbe se jusson! :D Menj el kozmetikushoz ott kb 500-800ft-ért (én kozmetikusom 600ft-ért csinálja)szép formásra szedi. Sztm 3hetente megéri kifizetni ezt a pénzt, minthogy belerondítsak én és örökre csúnya legyen!
2016. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!