Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol áll jól egy lánynak a...

Hol áll jól egy lánynak a tetoválás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már egy ideje gondolkodom, hogy hova is csináltassak magamra tetoválást. Az alakom nem tökéletes, ezért nem szeretném a csípőmre tetetni. A felkaromon nem tetszene. Ajánlották már a bokát, a tarkót, és azt, hogy tetováltassak a dekoltázsomba a mellemre. Ez utóbbi szerintetek mennyire jó ötlet? A három lehetőség közül melyik fáj a legkevésbé?
2008. szept. 27. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne divatból, és ne olyan helyre ahova mások ajánlják, mert idővel marhára nem fog tetszeni. Várdd meg, míg lesz olyan motívum, és testrész ahova mindenáron akarsz, de még akkoris várj legalább fél évet. És ha az is felmerül mennyire fáj, az rég probléma. Ha nagyon akarnád, különösebben ez sem foglalkoztatna, hidd el.
2008. szept. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ne mások döntsenek helyetted. nézegess képeket a neten hogy melyik testrészeken hogy nézne ki, és gondold végig, hogy később esetleg megbánnád e ha egy olyan helyre tennéd ahol nap mint nap mindenki láthatná, mondjuk a felkarodra, és utólag elkezdene zavarni. szép lehet egyébként a háton alul, a popsivágás felett nemsokkal, vagy a csipőn, és ne zavarjon hogy nem tökéletes az alakod, mert kinek az:), szerintem ettől még mehet oda. de a döntés mindenképp a tied legyen.
2008. szept. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fenék fölött, bokán, lábfejen, háton. Szerintem a mellen annyira nem! De egyébként meg szerintem ha nem divatból csináltatsz, akkor bárhol jól áll! Fenék fölött és a lábfejen nagyon fáj (tapasztalat)! Azt hallottam, hogy a mellen is!
2008. szept. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát a nagyon fáj kérdés az nálam már haladás, ugyanis halálosan irtózom a tűktől, de erre most elszántam magam, már kb 1 éve fontolgatom. Csípő környékére semmiképp se szeretnék, nem érezném vele jól magam. A mellemen volt már ilyen ragasztható, hogy hogy is nézne ki, és nekem tetszett... Csak kissé most tanácstalan vagyok, mi is legyen
2008. szept. 27. 17:38
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem sehol sem áll jól.

Nekem csak az a bajom, ha meglátok egy "szolid" tetoválással megjelölt lányt, hogy nagyon ki van emelve a bizonyos testrész. Például nemrég egy negyven év körüli nő lábszárán láttam valami sárkány féle tetoválást. Hát komolyan, undorító volt. Már jó pár kilót felszedett és egyáltalán nem állt jól a lábán, biztos, hogy megbánta, hogy anno a formás lábaira tetoválást csinált, aztán negyven év múlva meg győzze takargatni.

Szóval jól gondold végig, mert egész életedben a bőrödön viseled majd. És úgy gondolkodj, hogy arra a testrészedre különösen ügyelj, hogy feszes legyen a bőröd, és a többi, mert egy idő után "eldeformálódhat" a tetoválás. De ha elmész a tetováló szalonba és megkérdezed, hogy a tetováló szerint hol állna jól a tetoválás, biztos kapsz valamilyen választ. Mert ez nemcsak nemtől, de alaktól is függ.

2008. szept. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
SZIA!EGYÁLTALÁN NEM FÁJ,ATTÓL NEM KELL FÉLNED.CSINÁLTASD A LAPOCKÁDRA,AZ NAGYON JÓL NÉZ KI!
2008. szept. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon meg kell gondolnod a tetoválást.. Az a baj, hogy az ember folyamatosan változik, és akár már 5 év múlva eldeformálódik a minta. A melleden meg pláne. Elgondolkoztató, hogy pl aki a hasára csináltat egy 30centis sárkányt, az belegondolt-e, hogy valaha szülni fog és milyen undorító lesz ha kitágul a bőre majd visszahúzódik....hát nem lesz ugyanolyan. Vagy ezek a nők nem is akarnak családot?

A tarkóval az a baj, hogy ha nincs tüsi hajad akkor minek, mert úgy sem látszódik....

A boka még esetleg beleférhet, de az is deformálódni fog az évek során...

Most le lehet pontozni, legalább feljebb kerülök a toplistán ;)

2008. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Igazából azzal értek egyet, hogy egy lánynak nem kell tetoválás. Szerintem nem nőies még akkor sem, ha mondjuk egy rózsa. Továbbá az is igaz, hogy nem tudhatod 20-30 év múlva( de az is lehet, hogy elöbb) nem bánod-e meg. Szóval tetoválás ellenes vagyok, de van egy lányom, akinek mindig mondtam, hogy tetoválást ne!!! Aztán egyszer csak annyit könyörgött, hogy belementem, hogy a tarkójára a nevének a kezdőbetűjét rátetováltassa. A lányomnak hosszú,nagyon sok, természetes göndör haja van. Azért is mentem bele, mert neki soha nem lehet rövid haja, mert a haj minősége nem engedi, így olyankor látszik csak, amikor Ő akarja, felköti a haját. De mégis meglett a kivánsága és van tetóválása. Diszkrét helyen és még nekem is tetszik :) És a tarkón nem fog eldeformálodni sem. A melledre semmiképpen ne tetováltass , az nem szép. Szerintem.
2008. okt. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is lapockán irtó jól néz ki, deh bokán ish meg a popsi felett!!! Deh én a lapockát ajánlom mert a boka angyon fáj!!
2008. okt. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem ponta boka fölött van egy picivel egy cica, és az elsö 2-3 percben fájt, de utánna megszoktam és 21.5 perc alatt megvolt :D (mérte a tetkós egyik haverja:) ). Utánna már csak egy picit kellemetlen volt, de szerintem simán elviselhető :D Barátnőmnek izsont egy icit érinti a boka csontot, nah neki ott nagyon fájt a csontnál. Nekem még a tarkón tetszik nagyon!
2008. nov. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!