Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 1ml-es parfüm minta az...

Egy 1ml-es parfüm minta az csak egy fújás?

Figyelt kérdés
2016. jún. 29. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem, egyreszt az 1 milis mintak nem fujosak, masreszt egy normal flakonban atlag 7 fujas 1ml. Az egy milis minta nekem egy hetre eleg.
2016. jún. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) az 5 milis akkor kb 40 fújás )
2016. jún. 30. 14:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de szerintem minel kisebb, aranyait tekintve annal tobb amit mar nem tudsz kifujni (egy teljes flakonhoz kepest kisebb). Egyszer vettem 5 millist, alig tartott ki tovabb mint az egy millis. Bar a fujasok merete is flakononkent eltero lehet, a 7 csak egy atlag.
2016. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
45%
1998 nyaràn már őrként dolgoztam egy parfüméria és drogéria üzletben.Ott voltak teszterek...egy 100ml-es teszter nekem egy hétig kitartott...hahaha
2016. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó: hát olyan nem létezik..vagy úgy érted, a vásárlók annyira kifújták a tesztert?
2016. júl. 2. 11:57
 6/7 anonim válasza:
69%
Bejárásom volt a parfüm pultba,sőt mivel kevés volt az alkalmatott, volt hogy én adtam el parfümöt,mert az eladók nem tudtak hàrom felé szakadni.Egy idő után már jobban ismertem az illatokat ,mint ott bárki màs.Egy illat nagyon tetszett,és hàt mindìg fújtam belőle magamra egy "kicsit" ::)) Viszont fogtam a tolvajokat :D Ennyi jàrt
2016. júl. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát igen, ma magadra fújod naponta 50-szer akkor előfordulhat hogy elfogy egy hét alatt
2016. júl. 3. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!