Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem sokat, de egy kevés kilót...

Nem sokat, de egy kevés kilót szeretnék felszedni, és ez nem nagyon megy. Pedig azért elég sokat eszem. Hogy tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés
2008. szept. 27. 20:07
 1/5 anonim válasza:

Szia!


Szerintem egyél naponta ötször és lehetőleg mindenből válaszd a kalóriadúsabbat például alma helyett banán stb. Egyél sok tésztafélét, a sajtok is elég zsírosak. No meg ott vannak az édességek :-).

2008. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha sokat eszel és sovány vagy , ez pajzsmirigy működési zavar is lehet. Menj és méresd meg.Keress fel egy dietetikust , aki szakszerű táplálkozási tanácsot személye szabva ad.
2008. okt. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hinnem hogy a pajzsmirigyemmel lenne gond, mivel anyukam/testvere/apukaja...szoval az egesz csalad ilyen vekony volt. Anyum 19 evesen 42 kg volt..most meg azert eleg formas lett.:P Szoval nem is lenne olyan nagy gond ezzel, mert nem vagyok en olyan nagyon nagyon sovany...csak a labaim kicsit vekonyabbak...s ez nemtetszik. De ha nincs megoldas, akkor jo lesz igy :p majd ha nagyobb leszek ugyis meghizom ha akarom ha nem XD
2008. okt. 8. 10:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne viccelj!Ha a lábaid vékonyak, azt edzéssellehet formálni, nem evéssel!!
2008. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 22 éves koromban is csak 70 kilós és 180centis fú voltam egész addigi életemben azon mesterkedtem, hogy lehetnék több, aztán az életmódváltás sajnos meghozta az "eredményt" 20 év alatt plusz 20 kiló! Mostmár nem a hízás a gond, hanem a fogyás,és az elért szint megtartása.de szerencsére sikerült rendszeres sporttal(úszás) és kevesebb evés(semmi szigorú diéta meg hókuszpókusz)lemenni 85kg ra
2008. okt. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!