Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Shellys, Getta, Steel vagy...

Shellys, Getta, Steel vagy Heavy Duty acélbetétes bakancsot vegyek? Melyik a legjobb ár/érték arányban? Nektek milyen van és hogy bírja?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem shellys van. 3 éve vettem 17000körül és azt leszámítva hogy a sarka kissé lekopott/elvékonyodott, meg az orrára szereztem pár mély karcot tökéletes állapotban van. Ugy értem ne estek ki belőle a szöveg, nem jött szét sehol a varrás, se a ragasztás. A bőr se tört meg bár hozzáteszem, én hetente kiboxolom.
2010. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
HD-m van, 20 volt. Nem rossz minőség, megéri az áráért... Shellyst azonban én jobban ajánlom(nekem nem voltrá keret...)
2010. ápr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is shelly's-em volt imádtam, és nagyon jól bírta. 1 év után nekem kiszakadt az a pont, ahol hajlik a lábam lépés közben, de ez attól is függ, hogy te hogy jársz.
2010. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én Hd-val kezdtem nagyon jó minőségű:) Most egy Steel 20 sorosom van még bírja remélem sokáig is fogja:D Amúgy a Getta jó márka, nagynénémnek 15 évig volt hűséges barátja:D De úgy tudom hogy már csak külföldön lehet kapni.
2010. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Tudom, hogy már régi kérdés, de azért válaszolok rá:)


Nekem egy 10 soros steel bakancsom van most ment tönkre, kiszakadt a bőr ott ahol hajlik, ha lépek, de több mint 2 évig nagyon jól bírta, úgy hogy minden nap azt hordtam még nyáron is.Szóval szerintem a steel egy egész jó bakancs...


Most fogok venni valószínűleg egy HD-t, remélem az is beválik:)


Te milyet vettél?

És, hogy vagy vele megelégedve?

2011. dec. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 14 soros Shellys van. Eleg jol birja, szoval csak ajanlani tudom. Ez hulye erv lesz, de Steelt mondjuk azert nem vennek, mert sok a negativ velemeny rola, dehat ez a viselojetol is fugg, hogy hogy bansz vele meg stb.

Szoval, en a helyedben Shellyst vennek! Tokeletes minden szempontbol! :D

2013. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!