Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16 vagyok de iszonyatosan lóg...

16 vagyok de iszonyatosan lóg a mellem és olyan puha mint valami kocsonya. Van arra lehetőségem hogy feszesebbé tegyem?

Figyelt kérdés
Lány vagyok a mellem C-s méretű és nagyon lóg. A bőrfeszesítő krém az segíthet? Vagy bármi más?

2016. júl. 16. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos genetika.
2016. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Vannak mellfeszesítő gyakorlatok. Nézz utána! Nem csodaszer, nem is használ mindenkinek de megpróbálhatod!

Régebben volt egy nagy mellű énekesnő (Samantha Fox) Ő ilyeneket csinált és neki használt. Annyira, hogy nem is a hangja miatt lett híres.

2016. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

4. Annyira működik a mell feszesítés, mint a pénisz növelés. Kb csakis a sebész segít benne.

Amúgy meg nincs baj a mi(férfiak) szempontjából a lógóssal sem.

A lényeg úgyis az összkép. Ha szép vagy amúgy, ez nem tesz csúnyábbá.

2016. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak te gondolod azt, hogy "iszonyatosan" lóg? Mondta már valaki neked?
2016. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Még nem volt barátom így élőben még nem látta senki de nem szívesen mutatnám meg igazából senkinek.
2016. júl. 16. 22:32
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem megy senkinek sem a kep. Vagy tanacsot irjatok vagy semmit.
2016. júl. 17. 11:55
 7/12 anonim ***** válasza:
19%

Képtelen dolog ez így :DDDD Képes vagy feldolgozni? Vagy ezt a Képességet még fejlseztened kell? Nehogy Képzavarba kerülj ám.


Csók a kocsonya cicikre. Remélem olyan kúpos hosszúkás, aránytalanul hatalmas bimbóudvarral... ezt imádom :) Írj! :D

2016. júl. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%

Ne reménykedj, utolsó! Tökéletes szép cicijei vannak. Csak ő hiszi azt, h iszonyatosan lógnak. Csak annyira lógnak, amennyire egy ekkora mellnek lógnia kell!

Mielőtt bárki priviben képet kérne róla, tőlem nem kap!!!

2016. júl. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14%
Most nagyon menő lettél utolsó :D Kaptál egy netes képet és homlokon hokiztad magad rá? :)
2016. júl. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9. A 8.csak azt álítja, hogy nem küldi el. Azt semmiképp sem állítja, hogy látta is őket.

Maximum sugallja, de az nem ugyanaz.

Igazából én beszéltem ezzel a csajjal, vagyis írtam neki, nagy hévvel állította, hogy nem akar senkinek sem küldeni, amiben támogattam is.

Szóval össze vág a dolog.

Mondjuk nem tudom mit vagyok kiéhezve egy 16 éves csajra, amikor ilyen mell mutogatós képekkel tele van a net. És van köztük 16-7 éves is. És valószínűleg kívánatosabbak, mint egy átlag csaj.

2016. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!