Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az ha kövér egy nő...

Miért van az ha kövér egy nő akkor telt és szép, ha meg egy pasi kövér az egy disznó?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból kérdezem, atlagos testalkatú vagyok. Facebookon is van Telt lányok oldala, és el vannak ájulva hogy milyen szépek. Ha pedig egy pasi kövér az undorító disznó. Eléggé kettős mérce.

2016. júl. 28. 16:55
1 2
 1/18 anonim válasza:
47%
Mert egy férfinek hasznosnak kell maradnia. 50 kiló felesleggel nem tűnik túl hasznosnak senki.
2016. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
40%
Attól függ mennyi pénze van... Ha gazdag akkor nagy mackó :P
2016. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
13%

Jellemző a nőkre!

Az a baj hogy már a 110-120kilós bálnák is válogatnak a pasik között és jó nőnek gondolják magukat,ennyi

2016. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Én mindig kövér voltam, és soha senki nem mondta, hogy szép vagyok. Ellenben a disznó pasiknak mind csodaszép barátnőik vannak.
2016. júl. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%
Hogy is mondjam...tudod ha már a férfiak számítanak az erősebb nemnek akkor legyenek is erősek.
2016. júl. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%

Senki nem szép ha kövér, mert azon az látszik hogy lusta, elhanyagolt, egészségtelen, igénytelen...

De ettől még vannak akiknek ez jön be, pasik és nők közt is akad, csak a nőkre kevésbé jellemző hogy világgá kürtölik hogy ők a kövérre gerjednek.

2016. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mert a facebook megerősíti bennük hogy szépek... a kövér férfiaknak meg nincs ilyen... Max ha BMW vagy Merci van alatta alsó hangon.


A kövér nőkhöz nem az jut el a facebookon hogy ,,fogyj le'' hanem hogy ,,fogadd el magad'' meg ,,de csinos vagy (barinőktől) '' és megnő az egó egy idő után.

2016. júl. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

És ahogy a telt nőket nevezik páran tehénnek és kocának, úgy a férfiakat is becézgetik. Mackós alkatnak.

Szóval elég értelmetlen a kérdésed, látszik, hogy szűklátókörű vagy, valaki az egódba taposott és azóta csak a sebecskéidet nyalogatod.

2016. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
mégha igaz is lenne amit írsz...
2016. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
A tulsuly taszito mind nobe mind ferfiba! Az a "telt" lanyok oldala meg egy gusztustalansag a face-en!
2016. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!