Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szépségversenyen miért nem...

Szépségversenyen miért nem tiltják be a sminket?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, hogy a szépségversenyen indulók zsűrizése miért sminkben történik. Igazából csúnya lányokból is lehet szépséget varázsolni, míg sok valóban szép lányon nem dob annyira sokat a smink. Nincs semmi bajom a sminkkel, sminkeléssel (ha nem lenne érzékeny a szemem még a drága cuccokra is, akkor én magam is többet sminkelnék), de soha nem értettem, miért van ez így elfogadva. Vagy csak én gondolom úgy, hogy full sminkben szépségversenyeztetni teljesen értelmetlen?

2016. aug. 16. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Sz.rbol nem lehet várat építeni. Aki sminkkel szép, anélkül is az. Ugyanez fordítva is igaz.
2016. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
Nem beszélve arról, hogy szerintem sok lányon csak ront a rengeteg smink... teljesen elfedi a karakteres vonásokat.
2016. aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!