Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket mi az, ami...

Fiúk, titeket mi az, ami legjobban zavar egy nőn?

Figyelt kérdés
Gondolnék itt arra, hogy a nők tudvalevőleg mindent megtesznek, hogy tetszenek a férfiaknak, de ezzel nemritkán éppen az ellenkező hatást érik el. Pl szilikon cicit csináltatnak, de előfordulhat, hogy azt valaki éppenhogy visszataszítónak tartja, idegenkedik tőle, hogy ott a testben valami idegen műanyag van. Így tulajdonképpen jónéhány pasit ki is zárnak ezzel a potenciális partnerjelöltek közül. Légyszi írjátok meg, mik azok a bevett szépségápolási dolgok, amik titeket éppenhogy taszítanak.

2016. aug. 21. 04:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
A tul sok smink a pircing ha tul vekony tul kover ha narancsboros a segge total szet all a combja
2016. aug. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
80%
Ha sirva fakad egy tanyer eteltol mert fogyni akar; ha tul sok a smink rajta ( a muszempilla undorito!!!!); pothaj; szetszolizott bor...es ha ostoba.
2016. aug. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

smink

elhízottság

2016. aug. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Hát... a szilikont nem sorolnám ide mert vannak szép szilikonok. Aki pedig azt mondja hogy ,,jajj nekem nem kell szilikonos nő'' az eléggé valószínű hogy hazudik...

Igen itt senkinek se kell, de ez olyan mint ahogy itt az átlag farokméret 21 centi meg 6-os átmérő.

Azzal vitatkoznék hogy mindent megtesznek. Sokszor inkább egymásnak öltöznek mint a férfiaknak.


Amit taszít:

-rövid haj

-tetkó

-túl sok pc, szoli

-tetovált szemöldök


Szépségápolásban kb ennyi.

2016. aug. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
3%
Ruha
2016. aug. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

-Ápolatlan szemöldök, tetovált szemöldök, vagy ízléstelenül vékony, annyira ki van tépkedve.

- Agyon szolizott bőr, egyeseken nagyon látványos, a bátyám barátnőjének is mániája, bár nyáron inkább napozik, de így is nagyon pocsék állapotban van már a bőre, mindenféle drága krémet magára ken vastag rétegbe és pikk pakk beszívja neki, van már így is gond a bőrével.

- Ízléstelen ruházat. ezzel is azt értem ha valaki picit duci akkor feszes, testhezálló miniruhát vesz fel, ami szinte majd széthasad rajta, és elöl többet mutat belőle mint hátulról, vagy a most divatos szakított farmer, ez nem kizáró ok nálam, de nem értem benne a logikát.


- Agyon sminkelt arc. Nem egy ilyen lányt/nőt ismerek aki 30-40 percet szöszöl azzal hogy kikenje magát, ha csak minimális rúzs vagy szájfény, meg kisebb dolgok lennének rajta az még belefér, de a kikent szemhéj főleg ha ízléstelenül van megcsinálva attól rosszul vagyok. A munkatársnőm mindig úgy kikeni a szemhéját hogy egyszer amikor átjött hozzám valamiért, rendesen megijedtem tőle, mert épp buliba mentek a férjével.

- A festett hajjal nincs bajom ha természetes jellegű színeket használnak, de pl egy fiatal nőn láttam hogy őszre volt festve a haja, nem állt neki rosszul, de azért az ősz hajnak egy fiatal nagyon nem tud örülni. A kék, zöld, rózsaszín haj attól kb agyvérzést tudok kapni ha valaki ilyen színre festi a haját.

- Túl sok PC vagy tetoválás, vagy mindkettő. A tetoválás még kevésbé zavar, de egy nőnek azért ne legyen az egész karja teljesen kitetoválva, mert szépek ugyan a tetoválások, de akkor is egy életre szóló dolog. Láttam már olyan nőt akinek a combján van egy nagy tetoválás ami kifejezetten rontja a szépségét főleg ha szoknyát vagy rövid nadrágot vesz fel. Az ha csak kisebb szimbólumok vannak rajta azzal nincs is gond, főleg ha valakin több van de csak kisebb dolgok. A piercing is rontja az összképet, leginkább az zavar amikor már az orrából lóg ki, meg ha a nyelvén van.

- A szilikon mell sem jön be, mert nem természetes, és vannak akiknek jól áll, de olyan is van akin nagyon rosszul fest.

-Hatalmas műkörmök. Ezek közt is vannak szépek, de ne legyenek brutál hosszúak és nagyon virítóak, mert szerintem az gusztustalan tud lenni. Vannak normál méretű körmök amik még szépek is.


-A festett lenőtt haj. Ez már igénytelenség, ha valakinek festve van a haja és kezd lenőni, leginkább akkor feltűnő ha a világos festett haj és kezd lenőni sötétebbre agy fordítva, és ha már nagyon le van nőve, az elég igénytelen helyzet szerintem.

2016. aug. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%

Tudod, honnan veszik az ilyen kis buuzik a bátorságot, hogy beszóljanak mások életébe? Az ilyen ostoba kérdésekből.


Azt hiszik, tökéletesek, mert őket nem érdekli, mi tetszik a nőknek. Őket úgy kell elfogadni, ahogy vannak. Ők nem szégyellik magukat mondjuk az ocsmány heréik miatt, azt hiszik, az a guaztustalanság tökéletes.


Jó lenne, lányok, ha elfelejtené mindenki az ilyen becsicskulós kérdéseket. Mert elárulom, olyanok fognak válaszolni, akik a neten láttak csak nőt. Aki látott már hús-vér nőt, annak nincsenek ilyen homokos elvárásai.

2016. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Sántít ez a "nők tudvalevőleg mindent megtesznek, hogy tetszenek a férfiaknak" mondat, mert épp, hogy legtöbb esetben nem a fiúknak öltöznek, hanem maguknak. Ezt be is vallják.

De én is tapasztaltam, ha tetszetős öltözékű, igényes csajokat akartam leszólítani, akkor tovább álltak, ignoráltak.

Amúgy a sok mű dolog nem tetszik, se a ribis öltözet.

2016. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, ha nő vagy, akkor ne innen kérdezősködj! Mennyivel jobb egy olyan pasit találni, akinek TE tetszel, azért aki vagy, nem? :)

És csak hogy ellentmondjak: Itt a férfiak többsége kapásból kizárja a rikító és rövid hajú nőket.

Na most rövid hajam van, fül fölé ér, tehát tényleg rövid és konkrétan vörös, de nem a természetes árnyalat. De én jól nézek ki, és érdekes módon a fiúk próbálkoznak is nálam, és nem is rosszak. :)

Míg például a legjobb barátnőm, aki szintén gyönyörű, hosszú aranyszőke hajjal, na ő csak béna fiúkba fut bele. (És mielőtt megbántódnátok, nem külsőre értem. Ezek a fiúk már psichiátriai esetek voltak. Volt, aki öngyilkossággal fenyegetőzött, ha nem randizik vele, másnak meg ő volt az élete értelme. Konkrétan. Egyszer nem randiztak, szegény barátnőm meg merte tőle kérdezni, hogy mik a nyári tervei. Válasz: Nekem már nincs miért élnem rajtad kívül. Na ez tényleg a legalja)

Szerintem minden azon a közegen múlik, ahol mozgunk. Most megyünk egyetemre, biztos vagyok benne, hogy mind a ketten megtaláljuk a szerelmet, és egyikőnk sem úgy öltözködik, ahogy a pasik elvárják. Úgy sem tudsz mindenkinek megfelelni, akkor minek erőlködj? Érezd jól magad, legyél felszabadult és minden megy majd magától! Akkor is, ha rövid tüsi bugyirózsaszín hajad van műmellekkel és piercinggel!

Önbizalom kérdése az egész. :)

18/L

2016. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
a smink a pirszing és az agyon szolizott bőr
2016. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!