Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A leírtak alapján vonzó...

A leírtak alapján vonzó vagyok? 19L

Figyelt kérdés

Semmiképpen nem fogok képet mutatni.

Alacsony vagyok (157 cm), semmi extra alkatú, nincs thigh gapem, sőt a hasam is domborodik, de sportolok. Viszonylag nagy melleim vannak (80D), amit szeretek is. A bőröm elég fehér, télen sápadt.

Az arcom kerek, anyai ágon részben ázsiai vagyok, ami látszik a szememen és az orromon.

A hajam fekete, kb vállig ér, picit hullámos, az alja teljesen egyenesre van vágva és frufrum van.

Szeretek sminkelni, de egyre ritkábban szoktam. Többnyire BB krém, szempillaspirál és ha színtelen a ruhám egy piros, lila vagy narancs rúzs.

Az orromban van egy arany septum piercing, a testemen elvétve pár kisebb (kb. 5x5cm) tetoválás, vonalrajzok többnyire.

Szeretem a szép bizsukat, főleg a fülbevalókat és a gyűrűket. Persze ha nagyok és hangsúlyosak.

Az öltözködésem viszonylag színes, szinte sosem hordok nadrágot, ha igen, akkor is laza fazont, sose farmert. Többnyire minden alsóm magasderekú és haspólóval hordom.

Magassarkúkat sem hordok gyakran, inkább emelt talpúakat, ha azt sem, akkor Vans cipőt, vagy így nyáron szimpla szandált.

Csak a lábamon szőrtelenítek.

Dohányzom.

Szeretek főzni, enni, inni és a képzőművészeteket.



2016. aug. 24. 00:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Szép lány lehetsz. :-) ..és igen, vonzó vagy. Remélem, megkönnyebbültél.
2016. aug. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Szokasos onbizalomhianyos lazado tini. Van akinek ez bejon.
2016. aug. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

"Csak a lábamon szőrtelenítek. 

Dohányzom."


Lehet hogy szép vagy, de ez a 2 dolog nálam nagyon nem bejövős. Sem a hónaljkutya, sem a cigi.

2016. aug. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
nem
2016. aug. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy kép többet mond ezer szónál....

Egy rendőrségi rajzoló se csinálná meg a fantomképet ennyiből:)

2016. aug. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

Alacsony vagyok (157 cm), semmi extra alkatú - számomra nem túl vonzóak az alacsony lányok, az átlagos alkat meg oké, de van jobb is

a hasam is domborodik - el tudom képzelni..

nagy melleim vannak (80D) - a 80-as körméret ilyen magassághoz jó széles

Az arcom kerek - nekem nem jön be a kerek fej

orromban van egy arany septum piercing - fuj

Csak a lábamon szőrtelenítek - eeeh

Dohányzom - taszító


összességében ez inkább taszító, mint vonzó, az öltözködési stílusod se jön be annyira leírás alapján.

2016. aug. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Nekem elég az, hogy dohányzol így már nem vagy vonzó. De azért sem, mert a törvény szerint már felnőtt nőként idejössz ilyen hülye kérdéssel. Buta vagy és a cigi miatt igénytelen is.
2016. aug. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bizsuk, tetoválások, piercing, dohányzás, hozzá alacsony és "asszonyos" testalkat... nagyon nem.
2016. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Oké vagyok magammal, nincs már önértékelési problémám.

Általánosságban szerintem kifejezetten vonzó vagyok. (visszajelzések alapján)

Csak érdekelt, hogy az internet átlagférfiembere hogyan reagál.

Szürreálisan, na.

2016. aug. 24. 12:58
 10/11 anonim ***** válasza:

ha szerinted vonzó vagy, akkor minek kérdezgeted itt??

az a szürreális, hogy a többségnek ezek alapján nem jössz be? HAHAHA, van egód. de talán jobb lenne beletörődni, hogy a cigiszag meg a szőrös hónalj, a feltűnő gagyi bizsuk, a fikapiercing és a tömzsiség nem vonzó a legtöbb férfinak.

2016. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!