Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Borotvával nagy gondoz csináltam?

Borotvával nagy gondoz csináltam?

Figyelt kérdés
Egyszer (és utoljára!!) leborotváltam a bajszomat. Nagyon ideges lettem,mert már nagyon zavart régóta. Aztán megtettem, majd rögtön megbántam. Elkezdtem kutatni utána netem, és rájöttem, hogy borzalmas nagy butaságot tettem. Ezután tuti, higy csipeszt fogok használni. De, mondjátok meg: ezzel az egyetlen alkalommal nagy gondot csináltam? Nem fogom többször megtenni

2016. aug. 30. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Miért is baj?
2016. aug. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
nem ertem miert lenne baj..
2016. aug. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha életed végéig borotválnád valószínűleg akkor sem lenne baj. Nem nő gyorsabban, nem lesz erősebb, nyugi :) Amiatt jobb a csipesz vagy gyanta hogy tovább tartanak
2016. aug. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
hát nem volt ügyes húzás, akkor már inkább szörtelenítő krém
2016. aug. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Én 1 évig borotváltam a bajszom, semmi gond nem volt vele. Mostmár csipeszelem.
2016. aug. 31. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Én is borotválom, nekem a csipesztől kipattog.
2016. aug. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%
hát ez nagy baj, fincsi kis borosta vár majd.
2016. aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Semmi bajod nem lesz, ha csipesszel szeded ezutan, akkor nem lesz borostas. Bar en jobban ajanlom a gyantat, csipesszel szedegetni eleg hosszadalmas
2016. aug. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Én is borotválom,semmi baj sincs vele.Minden mástól csúnyán kipattogok.Néha hagyom visszanőni,nem erősödik.
2016. aug. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!