Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem tudok hízni?

Miért nem tudok hízni?

Figyelt kérdés
Most leszek 10.es , világ életembe hihetetlen sovány voltam 155 cm 35 kg , akármit csinálok se látszik meg, hiába mondom anyunak ő mindig aut mondja ez az ideális alak amikor tudom hogy nem, sokan mondják hogy sportoljak , szerintetek az változtatna ezen? Ha sportolok lesz mellem es seggem? Mert en nem tudom elkepzelni , mit tegyek

2016. aug. 31. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem igaza van anyudnak, ez tényleg ideális, mert pici vagy (magasságra) :)

Te ilyen vagy :) melled akkor lesz, majd ha szoptatsz és akkor se fog lógni :) amúgy nem tudom, talán attól is, ha egy fiú szopizza gyakran a cicid talán >< de elvileg inkább kisbabát kell szoptatni hozzá, nem fontos, hogy a tied legyen :'D

De örülj neki, nincs minek lógnia majd idősebb korodban és szoptatás után is szép feszes marad :)

Feneked meg már most is van, a kicsi fenék is fenék :) a sport viszont jót tesz :)


Nekem nagyon tetszenek a pici és vékony lányok, szóval mondhatjuk, hogy te vagy az ideálom ^^ (kb 180cm és 60kg vagyok)

2016. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szóval nem sovány vagy, csak vékony alkat :)
2016. aug. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Válaszokat nagyon köszönöm
2016. szept. 1. 05:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!